Sayfa 997/1002 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Kim demişti bilmiyorum ama olası iktidar değişikliğinde bankalar uçar diyorlardı. Her ihtimale karşı herkesin pırtföyünde bi banka hissesi olmalı bence
    Caho akbnk dedi bende ykbnk dedim.
    abka sende halkb mı dediydin

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    deprem olunca insanlar düşünmeden kapıya koşuyor...

satış dalgası gelirse herkes ben önce satayıma giriyor...
    orasıd aöyle ama geri alımlarla o dalga ve paniğin oluşmasına şimdilik müsade etmiyorlar
    satış dalgası yandaşın elind ekalan son malları çıkmasına yakın akın akın gelecek ve o zaman gariban borsacıda kapıya koşarken filler tarafından ezilecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kim demişti bilmiyorum ama olası iktidar değişikliğinde bankalar uçar diyorlardı. Her ihtimale karşı herkesin pırtföyünde bi banka hissesi olmalı bence
    Caho akbnk dedi bende ykbnk dedim.
    abka sende halkb mı dediydin
    ben chp nin yönetim kurulunda olduğu amiral diyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    İyi olur her türlü... Sasa kötü olur ama...
    pekala gözleri dönüp gider ayak satabilirler mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben chp nin yönetim kurulunda olduğu amiral diyorum
    Tamam başganım senide işc ye yazdık.
    Suyun içinde atları yarıştırcaz, bakalım ilk finiş kimden gelicek

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Buradan piyasada yeni olan ve donanımsız ve maliyeti buralardan olanlar özelden çok msj alıyorum bence bu dönem sizin olmanız gereken zaman değil , hareketler 2 tarafada çok hızlı , böyle zamanlarda kazanandan çok kaybeden veya kafa kafaya gidenler çoktur.
    Sermayenizi eritmeyin kaybediyorsanız ,Doğru tahta ve doğru strateji yapamazsanız kaybedeceksiniz bu seçim sürecinde.
    Bu yüzden bu süreç paranızı başka enstrümanda değerlendirin veya türbünden seyredin iyi bir düzeltme ile doğru yerden maliyetlenme yapın bu msj yazma isteğimin nedeni kaybedenlerin fazlalışmasından dolayı sorulan sorulara cvp olsun diye paylaştım.Tabi son karar sizin.
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Endeks 5350 5400 araliginda hareket ediyor, alıcılar isteksiz. 5300 a gelsin oradan belki aliriz diyorlar. 5400 ustu long alti short

8. sys son durum

Sayfa 997/1002 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •