Sayfa 836/1002 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KK,tam bir KURT.Masadaki diğer 4 partinin oy oranı çok küçükken onları masanın ortak paydaşı yaptı...0y oranına bakmadan...Onların da işine geldi.%1 lik oyu varken %17 lik oy muamalesi gördüler.Onlar gördükleri bu fazla itibarın sonucu olarak (belkide MV. pazarlığı olmuştur) KK yı desteklediler.

KK,eski kurtlardan...Böylece masadaki 5 parti başkanı bana ,EVET diyor dedi...Düşünün AP nin %0.5 oyu bile yok ama o babayiğit başkanları MERALe posta koymuş...

Ben olsam ben de bu mantıksız paylaşımı-kabul etmem..
    Kesinlikle haklısın.

Kasetle geldiğini unutmayalım. Kim getirdi? Ben de büyük soru işareti.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2. CHP binasının en üst katına özel anahtarli asansörle çıkılıyormuş diye birisi yayın yapmıştı. Herkes cikamiyormus. Sam amcagilllerden birileri varmış orada
    Sam amca yol vermişse kemal bey kazanir
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Kesinlikle haklısın.

Kasetle geldiğini unutmayalım. Kim getirdi? Ben de büyük soru işareti.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. maral büyük oyunu gördü el büyüttü bay kemalin yerine olsam mansur ya da ekremi aday gösteriyoruz derim
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4. Ziraat milletin parasıyla alım yapıyor bunların sağı solu belli olmaz. Son 2-3 sene önceye kadar BES hisse fonları bile sürekli zarar ediyordu.

Daha önce reisçi longçu ve olası iktidar değişecek longçuları vardı 2 koldan long bekleyen. Bence artık iktidar değişecek longçuları borsayı desteklemez bundan sonra.

5. Vadeli Hacim sıralaması

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,666
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KK,tam bir KURT. Masadaki diğer 4 partinin oy oranı çok küçükken onları masanın ortak paydaşı yaptı...0y oranına bakmadan...Onların da işine geldi.%1 lik oyu varken %17 lik oy muamalesi gördüler.Onlar gördükleri bu fazla itibarın sonucu olarak (belkide MV. pazarlığı olmuştur) KK yı desteklediler.

KK,eski kurtlardan...Böylece masadaki 5 parti başkanı bana ,EVET diyor dedi...Düşünün AP nin %0.5 oyu bile yok ama o babayiğit başkanları MERALe posta koymuş...Hatta bu 4 minik parti başkanları dün toplantıda MERALi konuşturmamişlar.

Ben olsam ben de bu mantıksız paylaşımı-kabul etmem..
    Kadın ,ben olacağım demiyor...ANKET YAPALIM DİYOR...veya şu başkanlar olsun diyor....Hatta CHP li başkanları işaret ediyor...Şahsi beklentisi yok..

KK,burada çok hırslı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. iki aday çıkartsınlar.
    neden tek aday ısrarı?
    zaten seçim ikinci dura kalacak gibin durur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 836/1002 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •