Sayfa 922/1002 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    temel amca azanzöre bindi?
    boşkuşş yetişş asdasdas.
    Arkadaş tilifunda beni arıyor, büüüle borsanın ben diye saydırıyor, la olm noldu yine niye küfrediyon didim. Endekis coştu benim hisse kırmızı diyor.
    La olm kaç kere diycem dedim, senin hisse yükselmeyebilür ama vob mecbur yükselir deye

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    5600 shortların yarısı kapandı ykbnk longlar duruyor...
    shortlar yarısı gitmişti...

diğer yarısı duruyor ama ykredi büyük kar bıraktıgı için gözümde değil...

10,70 kapandım longlarıda...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Zaten İYİP den istifa eden Ankara Milletvekilinin Partiye geri dönmesinden belliydi, Akşener inde masaya döneceği, şimdi Akşener kurulacak hükümetten daha fazlasını isteyebilir!

O degil de şimdi aplam imamı kılışdarı mansur başkanı bi çuvala doldurdu. Bunlar başa gelir de enkazın altından kalkamazsa ortalık aplama kalacak

5. Millet itifakı kazanırsa her gün bir kriz çıkar yeni dönem heyecanlı olur baya.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,666

5 daklık trade sistemdir..bu sistem ortalama haftada 5 long-5 short verir...ORTA VADELİ YÖN umurunda olmaz..SAATLİKLE UYUMLU ise sert hareket olur..sabah yazmıştım..trade(5 dak) ve saatlik aynı yönde al da diye...

Bu sistem sat desin tüm longları kapatır short açarım..gecen hafta 5 daklık trade ederim demiştim..demek istediğim bu...Bu sadece VİOBla ilgilidir.

sp500 ve orta vadeli hisse konusunda düşüncelerimde değişiklik yok...Sadece borsanın bu kadar devlet destekli olması acaba dip neresi olur konusunda kafamda soru işareti oluşturdu..Tüm buna ragmen 4180 gördük..eğer piyasa normal işleseydi 4.000 altı olurduk..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

adamlar en fazla bütçeye sahip 2 belediye başkanı.

onlar istemeden onların adına cb yardımcılığı pazarlığı yapmak çok komik. misal ibb mi cb yardımcılığı mı diye sorsalar epey düşünürüm.

bunlar işin bahanesi bu iş artık olmaz.

seçimi de ancak imamovun ekibi sahaya inip çalışırsa kazanırlar. imkanları, kapasiteleri çok iyi.

8. Fırıldak Kubilay vardı bir zamanlar, akşener ona rahmet okuttu. Hangi suratla tekrar milletin arasına karışacak, oy dilenecek bakalım.

Sayfa 922/1002 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •