Sayfa 1002/1009 İlkİlk ... 250290295299210001001100210031004 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sayın Ayhan biz zaten RTE nin karşısına k.k. nin cikarildigi gün bittik. Siz bizim gibi gercek Atatürkçüleri onemsemeyip k.k. gibi bir adamı aday gisterilmesini elestirmeyerek zaten bizim torunlarımızin geleceğini bile çaldınız. Şimdi k.k. tüm tuşlara bassa ne olur. Yaşınız benden büyük hiç kimseye saygısızlık yapmayacagim. Ama RTE ne kadar geleceğimizi çaldı ise k.k. de o kadar aldı.

Tıpkı muhteşem tespiti olan ünlü düşünün dediği gibi artık bokumuzda hep birlikte bogulmanin zamanı geldi. Sen RTE ye verebilirsin ben o pusulayı alıp arkasına mustfa Kemal Atatürk yazıp oraya basacagim ve oy pusulasini buradan atacağım.
    Yani sende reise oy topluyon benim gibi
    Bi senin gibi Atatürkçüler bide benim gibi chp den dönenler bide çakma chp liler protesto oy için propaganda yapıyoruz.
    İlginç demekki akp liler oy kullanmasa bile reis sayemizde seçilecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Uzun uzun yazmayınca anlaşılacak konu değil ama...
    Özet geçeyim:

Tüm ideolojiler için geçerli olacak biçimde, radikalizmin en tehlikeli evresi içinde bulunduğumuzdur.
    1-Siyasi yelpaze içerisinde bir yöne eğilim belirginleşir, destek bulur.
    2-Önce o görüşün en naif temsilcileri sahne alırlar,
    3-Sonra, onların "o görüşün gerçek temsilcisi" olmadığını savunan daha radikalleri,
    4-Sonra, onların da radikalleri...

Bütün Ortadoğu coğrafyası, hatta Sosyalist-Komünist rejimlerin tarihi böyledir...
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Vakıfbank vadeli faiz oranı :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Sayın Ayhan ne sen burandan bir adet oy devşirebilirsin ne de ben. Devsirsem kendi oyumu devsirir rte ye oy atarım ben zarfa asla oy pusulami koymayacagim sana mührü ulu Önder Atatürk için pusulanın arkasına yapacağım yere basılmış pusulamin fotosunu o gün atacağım. Daha kendi oyunu rte ye atmayan nasıl bir rte trolu olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Yahu bir ben mi "ayrık" veya safım?
    Bir ben mi bu soruyu; "Banka hisseleri dışında alınıp köşeye atılacak hisse veya emtia olarak algıladım?
    Bu bölümün havasına alışık değilsin. Çarpmıştır.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Vakıfbank vadeli faiz oranı :

Bu mevzuu da bir ilginç... Şimdi yıllardır çalıştığım bankayı açtım, düne oranla daha yüksek, ama ortamlarda sözü edilene oranla daha düşük bir faiz söz konusu.

Şeytan diyor;
    -Bulmuşken yapıştır.

Öte yandan da:
    "USDTRY tarafında Aralık 21'de olduğu gibi bir suni "dıj güçler operasyonu", sonra da kolpa bir zafer mi yaratılacak?" paranoyak ettiler hepimizi... Emeneke.

7.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Bu bölümün havasına alışık değilsin. Çarpmıştır.
    Doğrudur.

8. Gözümde önceden tek suçlu kesim akpartiye oy atan kesimdi içerisinde bende varım ha zamanında çok attım. Oğlum ve doğmamış torunlarım beni affetsin utanıyorum bile bir yerde söylemeye vallahi utanıyorum. CHP liler şu son seçime kadar gerçekten diyordum ki onların ne suçu var hadi biz bir hata yaptık. Yo ama CHp durur mu vermiş cevabı durun durun bizde geldik bizde sizin kadar suçlu olalım dediler. Gelin gelin hepimizi boğacak kadar b.ok var.

Sayfa 1002/1009 İlkİlk ... 250290295299210001001100210031004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •