Sayfa 1008/1009 İlkİlk ... 85089089589981006100710081009 SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu bankadaki dövizimizin yüzde onunu çekmeye kalksak tüm bankalar kapıya kilit vurur.Ödenemeyecek rakamlar boyutunu geçeli çok oldu.Şu anda mışmış gibi ekonomisindeyiz.Paralar varmış gibi,ödeniyormuş gibi,ödenecekmiş gibi yapılır olur biter.Ufak bir sıkıntı olmasa mesele yok da ,o biraz can sıkıcı,gavur bir şey ithal et hemen ver paramı diyor cash istiyor kkm falan dinlemiyor,neden dinlemiyor gavur işte bildiğin dış güç,ne olacak ondan,münafık muhalifler de durur mu hemen battık bittik,dur bakali olur bişiler,bekle hele bi ,bi dur bi sakin ol,allahtan ümit kesilmez.,gerçi münafık olduklarından anlamazlar.
    Sn. Hkm ben korkmaya başladım ülke karanlık bir çıkmaza doğru gidiyor vobelit topiğinde Sn. Deniz Hocam bu yıl 300 milyarın üzerinde bir dış borç ödemeleri var diyor yanlış hatırlamıyorsam. Bankalarda yüklü dövizi olanlar korksun bence iş kötüye gidiyor vermeyebilirler. KKM ile bu iş olacak gibi değil çözülmez millet hem yüklü faiz alıyor çıkıncada geri dövize dönüyor. Bu marjlar bir iki lirayı bırakın zamanı gelince 5 lirayı bulacak.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    B
    Abdestsiz, cünüp birini bulsak diyeceğim de kimse de çıkıp bu tanım bana uyuyor demez ki.

En iyisi yöneticilerimiz açsın.
    Ben müslüman değilim )
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Another day in paradise

Cenabet bulamamışsınız gayrı müslümde olur.
    Bu işin sonunda akp liler topiği cenabet yada gayrı müslüm birine açtırdınız başımıza bunlar geldi der.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Oğan'ı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde bugün kabul edecek.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Tüm forumdaşların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1008/1009 İlkİlk ... 85089089589981006100710081009 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •