Sayfa 924/1009 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Sinan Oğan olmasa idi şimdi RTE seçilmişti.Kıl payı kaçıran aslında RTE oldu aslında.
    Oğan çekilseydi 51-52 arası Erdoğan almıştı aynen. Değişim için 5 yıl daha beklemek zaten bitirir hocam. Overlokçu ayağa kadar geldi ama fırsat kaçtı. İkinci turda, yeri yerinden oynatacak bir gelişme olmadıkça maalesef sonuç belli.

2. Sinan Oğan Atatürkçülük ve milliyetçilik söylemi sonrası hiç bir kesime destek vermez, verememeli.

Hüdapar ile nasıl aynı safta yer tutacaksın.

Resmi hiç bir açıklama olmamasına rağmen Kandil'le çalışıyor dediğin Millet'le nasıl pazarlık yapacaksın. Diyor ki HDP'den vazgeç HDP ile kim iş birliği yaptı nerede hani açıklama hani anlaşma.

Kaç bakanlıkla bu pazarlıklara girip milliyetçiliği terk edeceksin. Şimdi görelim S.Oğan ne kadar milliyetçi bakalım.

3. Burası vitaminsiz gobbels'in proje partisi olan ve tek amaçları muhalefete kesinlikle oy vermeyecek olan z kuşağının oylarını manipülasyon teknikleriyle çalmak olan zafer partisinin trolleriyle dolmuş...

Kılıçdaroğlu amuda kalksa zafer parti chp ile birlik olmaz çünkü proje parti.

Neyse hepimize geçmiş olsun ekstra ekstra bir durum olmadığı sürece 2. tur maalesef kaybedilecek...
    Son düzenleme : vivatrader; 16-05-2023 saat: 11:30.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Burası vitaminsiz gobbels'in proje partisi olan ve tek amaçları muhalefete kesinlikle oy vermeyecek olan z kuşağının oylarını manipülasyon teknikleriyle çalmak olan zafer partisinin trolleriyle dolmuş...
    Olur mu hocam o gerçek vatansever kahraman.

5. CHP hdp ile resmi olarak ortak değil. Nitekim hdp kendi ayrı parti olarak girdi. Evet masa altında politik manevralar yapmış olabilir Kılıçdaroğlu ama en azından resmi olarak ortak olmadığı için seçildiğinde "banane kardeşim seni tanımıyorum" diyebilir..

Peki ya cumhur ittifakı? Yahu Hüda Par'ın kendisi bile Hizbullahı terör örgütü görmüyorum diyor ve sen Hüda Par ile resmi olarak ortak oluyorsun yetmiyor Hüda Par, parti olarak bile ayrıca seçime girmedi senin içinden resmi olarak seçime girdi. Yani sen Hizbullahçıları terör örgütü olarak görmeyen bir partiyle resmi olarak müttefiksin.

Ayrıca kardeşim madem hdp yi terör örgütü görüyorsun meclisin oy çoğunluğu sende neden kapatmıyorsun bu partiyi? Neden benim vergilerimle bu adamlara milletvekili maaşı veriyorsun o zaman?
    Geçeceksiniz...

Ama tüm bunlara rağmen göreceksiniz zafer partisi cumhur ittifakıyla ortak seçime girecek. Ola ki ortak girmese de seçimden önce tabana öyle mesaj verecek ki zafer partililer cumhura oy verecek...(İkincinin olma olasılığını daha yüksek görüyorum çünkü daha yerel seçimleri de var zafer partisi görevini daha tamamlamadı her türlü kullanışlı bir parti)

Ben Z kuşağını twitter vb sosyal medya da beyin yıkama tekniklerine bu kadar kolay kandırılmayacağını arzu ederdim ama Her kuşak gibi Z kuşağı da fos çıktı...

Diyeceksiniz ki Kılıçdaroğlu doğru aday mıydı ? Burada Kılıçdaroğlunun doğru aday olmadığını, tek doğru adayım İmamoğlu olduğunu ilk ben söyledim ama maça hangi oyuncuyla girmiş olursak olalım onu desteklemek zorundayız. Maç esnasında çıkıntılık yapanların alayı akp ye hizmet ediyorlar... bilerek ya da bilmeyerek...

Neyse Artık gerçekten de yeni bir yüzyıla girmiş olduk herkese geçmiş olsun
    Son düzenleme : vivatrader; 16-05-2023 saat: 11:34.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

6.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    CHP hdp ile resmi olarak ortak değil nitekim hdp kendi ayrı parti olarak girdi evet masaltında politik manevralar yapmış olabilir kılıçdaroğlu ama en azından resmi olarak ortak olmadığı için seçildiğinde banane kardeşim seni tanımıyorum diyebilir..

Peki ya cumhur ittifakı? Yahu Hüda Par'ın kendisi bile Hizbullahı terör örgütü görmüyorum diyor ve sen Hüda Par ile resmi olarak ortak oluyorsun yetmiyor Hüda Par, parti olarak bile ayrıca seçime girmedi senin içinden resmi olarak seçime girdi.

Ayrıca kardeşim madem hdp yi terör örgütü görüyorsun meclisin oy çoğunluğu sende neden kapatmıyorsun bu partiyi..
    Geçeceksiniz...

Ama tüm bunlara rağmen göreceksiniz zafer partisi cumhur ittifakıyla ortak seçime girecek girmese de seçimden önce tabana öyle mesaj verecek ki zafer partililer cumhura oy verecek...

Ben Z kuşağını twitter vb sosyal medya da beyin yıkama tekniklerine bu kadar kolay kandırılmayacağını arzu ederdim ama Her kuşak gibi Z kuşağı da fos çıktı...

Diyeceksiniz ki Kılıçdaroğlu doğru aday mıydı ? Burada Kılıçdaroğlunun doğru aday olmadığını, tek doğru adayım İmamoğlu olduğunu ilk ben söyledim ama maça hangi oyuncuyla girmiş olursak olalım onu desteklemek zorundayız. Maç esnasında çıkıntılık yapanların alayı akp ye hizmet ediyorlar... bilerek ya da bilmeyerek...

Neyse Artık gerçekten de yeni bir yüzyıla girmiş olduk herkese geçmiş olsun
    Yok hocam algı öyle yaratıldı. İktidarı eleştirecek milyon şey varken hep yok Deva ile ortaklık yok Gelecek ile ortaklık yok Sadullah Ergin. İçeriden başarısızlık bekleyen bir sürü tipte bunları kullandı. İktidarı aldınız da iç hesaplaşma kaldı. Ne oldu şimdi hem ayranımız döküldü hem kötü şeyler yaşandı.

KK şöyle böyle abi nedir ya hırsızlık mı yapmış, uğursuzluk mu yapmış. Sen diğer adayı görmezden gelip sürekli KK'ya salla sonra biz demiştik.

Sizin tarafınız ne net söyleyin birazda biz sizi etüd edelim Zafer mi bakalım ne kadar sahnede kalacak. Memleket mi, Hüdapar mı kim siyasi temsilciniz biraz onların mükemmelliklerini izleyelim.

Tekrarda ediyorum Sinan Oğan milliyetçi söylemlerinde ciddi ise bu laflarının arkasında ise ne domuz bağı ne kandil dağı dediyse destek veremez. Bir sonraki seçimi bekleyecek orada bu söylemlerle hem başkan olacak hem meclise girecek bizde helal olsun diyeceğiz. Yok ben milliyetçiliği pazarlık gücü elde etmek için araç ettim diyorsa buyursun ya domuz bağı ya kandil dağı.

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Şahap kuru ile serbest piyasa kuru eşitlenmek üzere.
    Serbest piyasa kuru , Şahap’a yaklaştı iyice.

Şahap : 19,70
    Serbest: 20,03

Sahi seçim öncesi makas niye bu kadar açılmıştı?

Tuhaf işler. Çok tuhaf.

8. Seçimin parlemonto kısmı belli olduğuna göre yatırımcılar bu hafta şuna karar verecek.

5 yıl daha aynı benzer atmosferde borsada varmıyım yokmuyum ?
    Yada birikimleri korumak için Altın ve dövizde beklemeye deavam mı ?
    Ben beklemeye devam dedim.

Sayfa 924/1009 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •