Sayfa 133/1009 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,448
    Meral partisine hakim olabilseydi masadan ayrılmazdı, receb meral ablayı içerden vurdu

2. Halk KK yı istemiyor..
    Kadin anket yapalım halkın iradesine uyalım seçimi şamsa bırakmayalım dedi..hep başından beri..
    Siz nasil masa kurmuşunuz oyle..yemişler icmişler dağılılıp gitmişler.Adaylik son iki aya bırakılirsa böyle olur.Baştan adayları belli olacaktı sonra politikaları..
    KK da inadından vazgecmeli.Halk Mansur bey diyor..
    Tarih cesurları sever..risk alan kazanir..
    Mansur bey ürkek ve korkak davranıp risk almazsa ileride cezasıni bizzat halk verir..
    Meral hanım İnce safına geçebilir.RTE-KK-İNCE aday olur ikinci tura RTE ve KK kalır..RTE alır..
    Bu senaryoya Mansur bey girerse o alır..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İyi partinin entropisi patlama yaptı bundan sonra enerjisi bozulum yönünde giderek başka enerjilere dönüşecek.
    Termodinamik yasaları.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Ben hala Moommy ye yapılan güzellemeye anlam veremiyorum...Hükümet CB sistemi ekonomik krizin ve Depremin altında kalmışken birden CB sistemini enkazdan çıkarma hamlesi yapan bir siyasi parti kime neye hizmet ediyor...

Ayrıca Başka partinin BB aday gösterme bahanesi ile masayı devirmesi bana hiç mi hiç samimi gelmiyor...

Ayrıca Halkın kimi istemediği ortada...

5. İyi parti ittifaktan ayrılır baraj altı kalır cumhur ittifakı %30u geçerse meclis kime yarar.

6.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Halk KK yı istemiyor..
    Kadin anket yapalım halkın iradesine uyalım seçimi şamsa bırakmayalım dedi..hep başından beri..
    Siz nasil masa kurmuşunuz oyle..yemişler icmişler dağılılıp gitmişler.Adaylik son iki aya bırakılirsa böyle olur.Baştan adayları belli olacaktı sonra politikaları..
    KK da inadından vazgecmeli.Halk Mansur bey diyor..
    Tarih cesurları sever..risk alan kazanir..
    Mansur bey ürkek ve korkak davranıp risk almazsa ileride cezasıni bizzat halk verir..
    Meral hanım İnce safına geçebilir.RTE-KK-İNCE aday olur ikinci tura RTE ve KK kalır..RTE alır..
    Bu senaryoya Mansur bey girerse o alır..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mansur Yavaş tviti
    Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz.

Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben bu saatten sonra RT, KK ve Meral arasında bir seçim olacağını düşünüyorum.

2. tura Meral ve RT kalır.

Meral kazanır.

malum parti dağılır , konu kapanır.
    meral herhangi bir turda % 15 görsün bir daha yazmam..

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Mansur Yavaş tviti
    Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz.

Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir.
    Doğru bundan sonra ya Kılıçtaroğlu devam eder ya da fedakarlık yapıp başka birini aday gösterir. Fedakarlık yapsa CHP içinde kaybeden Kılıçtaroğlu olur halkın gözünde karaman olabilir. Meral konusu ayrı bir konu öyle böyle hep sıkıntı olacak.

Sayfa 133/1009 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •