Sayfa 892/1009 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. CDS 581’e vurdu ama çekmedi

Mevcut atmosfer ile 1000 üzerine de atar...Hiç sıkıntı yok...Bekliyoruz

3. Tayyip Erdoğana Ayrıştırıcı diyenler...

Millet ittifakına baksın..birleştirmiş mi ayrıştırmış mı

4. Yahu artık tartışmanın bir manası yok. Meclis gitmiş, ikinci tur kesin Reis. Şu 5 yılı nasıl geçireceğiz, sağ kalacağız ona bakmak lazım. İktidar değişmiyor, değişmeyecek. Değişmesi için olabilecek her şey oldu ama değişmedi.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yahu artık tartışmanın bir manası yok. Meclis gitmiş, ikinci tur kesin Reis. Şu 5 yılı nasıl geçireceğiz, sağ kalacağız ona bakmak lazım. İktidar değişmiyor, değişmeyecek. Değişmesi için olabilecek her şey oldu ama değişmedi.
    Olabilecek her şey oldu ama muhalefet yapılabilecek herşeyi yapmadı malesef.

KK krize, depreme vs güvendi ama görünen o ki bunlar bile kendisini seçtirmeye yetmiyor. Belki bu sefer faturayı kendine keser. Görelim bakalım ne yapacak.

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Maalesef yani düzeltilmesi gereken çok şey var. Çekilecek çile, yaşanacak acı var. Gerçekten şu haldeki bir ekonomiyi, kurumları devir almak yürek ister. Açık ve net. Akıllıca da olmayabilir siyasi açıdan. Çok çok iyi hazırlanmış, en profesyonel ekiplerle ancak üstesinden minimum hasar ile gelinebilir. Aksi halde Arjantin halkı bize bakıp çekirdek çitler hale gelir. Hadi onların futbolu var arada mutlu oluyorlar bizde o da yok anasını satayım. Kendimizi avutamayız bile.
    Tüm samimiyetimle bu enkazın hiç dahli olmayan başka bir yönetim üzerine kalmasının çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyordum bir taraftan. Netekim kalmadı da. Bakalım artık izlemekten başka çare yok. Mevlam neyler neylerse güzel eyler. Koca 5 yıl hiç az buz bir zaman değil. Geçer mi, geçmez mi hep birlikte göreceğiz.

Seçmeni Reise güvendi, yaparsa Reis yapar kurtarır bizi dedi mealen. İnşallah onların dediği gibi olur zira farklı yerlerde de olsak aynı gemideyiz.

Viop -9.56%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Tüm samimiyetimle bu enkazın hiç dahli olmayan başka bir yönetim üzerine kalmasının çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyordum bir taraftan. Netekim kalmadı da. Bakalım artık izlemekten başka çare yok. Mevlam neyler neylerse güzel eyler. Koca 5 yıl hiç az buz bir zaman değil. Geçer mi, geçmez mi hep birlikte göreceğiz.
    Geçer geçmesine de nasıl geçer?
    Ekonomi daha da kötüye gitse de bir şekilde düzeltilir uzun bir çilekeş dönemden sonra.
    Toplumda olan kırılmalar ise, depremin ardından gelen artçı depremlerin derinleştirdiği yarıklar gibi, derinleşecek.
    2010 yılında anayasa oylamasından beri benim ipim gerile gerile dayanamadı ve dün gece artık koptu.

Sayfa 892/1009 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •