Sayfa 276/1011 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Abi zamanını ayırıp yazdığın için çok teşekkür ederim çarşamba alıp Perşembe satmak zorunda kaldım çarşamba verecektim inan adeta donup kaldım oylece kala kaldım Perşembe günü hemen sattım 1360 lira salı gününe eksi bakiye görünüyor neden böyle fazla yansıtılıyor bunun bi orta yolu olması gerekmezmi her kurum böylemi birde cumartesi pazarda extradan yansıtma yapmazlar dimi artık iyice sasdim senide yoruyorum kusura bakma iyi akşamlar olsun
    Rica ederim, kusura bakacak bir durum yok, dilim döndüğü, aklım yettiği kadar cevap yazayım,

Kurumlar kendileri borçlanıp sonra size bu krediyi kar ile satarlar, bankalar gibi aracı kurumlarda farklı faizlerle müşterilerine para satarlar, temerrüt olayıysa bir nevi müşteri cezalandırılması olduğu için normal faizden çok yüksek olur size %77 uygulanmış, aslında bir işlem günü fark olsa bile araya haftasonuda girdiği için 3 günlük faiz ötediyorlar, nasıl paranız bankada haftasonuda faiz kazanıyorsa aynı şekilde iş ödemeye geldi mi haftasonu da faiz ödetiyorlar,

Kredili ve günlük işlemlerle para kazanmak çok zor, bakın bunu hariçten yazmıyorum başına bir çok şey gelmiş ve birgünde çok ciddi rakamlar kaybetmiş biri olarak yazıyorum, bence günlük işlem yapmak her babayiğidin harcı değil, benim değilmiş mesela
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    kolpacı pala kıvım kıvım kıvranıyorsun...
    işim vardı erken çıktım...

niyetini belli etmişti zaten...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Suudun yeni kuracağı havayolu şirketi
    Bölgede thy etkileyecekmiş..

Değeri düşmeye devam eder, yazıları var bugün..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Suud işi hacca bağladı mı dikey iş modeli yapmış oluyor. Çok akıllıca hamle. Suud kendi havayollarını kullanmayanları hacca bile almaz yakında.

Ben size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum ! dedi Başkomutanımız.. Yasamayı değil ölmeyi tercih eden kahraman askerlerimizle “Çanakkale geçilmedi..!” 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108. Yılında başta tek ve ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarını saygı , sevgi ve minnetle anıyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Fitch B negative.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Fıtch affırms turkıye at 'b'; outlook negatıve
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Fitch B negative.
    Değişen bir şey yok...
    Karanlık odada ne diye o kadar mal verdiler acaba..

Fitch, Türkiye'nin kredi notunu "negatif" görünüm ile "B" olarak teyit etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 276/1011 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •