Sayfa 604/1011 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Rahatsızlık için özür,Bosf fen temettüsünü çözecek var mı 1 lota 280 veya 28 veya 2800 TL alacağız eylülde ? Teşekkürler şimdiden.

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Ne olduysa kendimi finansal özgür ilan ettiğim de oldu

Ereğli de malımı kaptırdım maden haberi ile artı GAP da boşluk verdi diye ama onda bile hayır varmış 1 sene o parayla daha çok kazandım şimdi alsam daha karlıyım ve hisse daha ucuz

Temettü hisselerim hepsi de temettü vermiyor bu sene düşünün Türkiye de ilk yılımda yalan oldu temettü işim

Allahtan ABD de düzenli temettü geliri var
    Big dayu abd nasıl oluyor temettü gelirleri....oradan hisse mi alıyorsun

3.  Alıntı Originally Posted by erich fromm Yazıyı Oku
    Rahatsızlık için özür,Bosf fen temettüsünü çözecek var mı 1 lota 280 veya 28 veya 2800 TL alacağız eylülde ? Teşekkürler şimdiden.
    KAP açıklamasından anladığım;

1 hisse fiyatı kapanışta 4903 TL.

Hisse başı 24.30 TL temettü verilmiş (%2430) ama %10 vergi kesilecek hesabına 21.87 TL geçecek.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1130550

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=BFREN
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Big dayu abd nasıl oluyor temettü gelirleri....oradan hisse mi alıyorsun
    ABD de yıllık ödemeden ziyade genelde 3 ayda bir ödeme oluyor bazıları ayda ödüyor sma genelde 3 ayda

ABD de hali hazırda hisselerim var benim zaten dolar bazlı temettü geliri için tutuyorum

5.  Alıntı Originally Posted by erich fromm Yazıyı Oku
    Rahatsızlık için özür,Bosf fen temettüsünü çözecek var mı 1 lota 280 veya 28 veya 2800 TL alacağız eylülde ? Teşekkürler şimdiden.

Bu şekilde hesap etmişler, bol ve bereketli kazançlar...

https://twitter.com/fatos_1_/status/...5YjnlxMbQ&s=19
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Nasdaq ne bicim bir borsa elinden aliyorlar yeterki rally olsun. Buradan 12000 lerden duyurdum. Bu rally 16000 e kadar devam eder hic yorgunluk belirtisi yok.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    @asv, bugün yeni hesap açarak hangi görevlendirmeyle buraya geldiğin belli, burası siyaset meydanı değil, Viop, Sermaye Piyasaları ve Ekonomi hakkında bir veri varsa paylaşırsın bizlerde memnun oluruz hatta teşekkür ederiz, burada alenen bir tarafın savunuculuğunu yaparsan inandırıcılığın olmaz gerçi!
    Dayucum keşke diğer tarafın savunuculuğunu yapanlara da bu yazdığını yazsaydın seni alkışlardım...Burada her gün birileri açıktan yapıyor....
    Bırakta yeni üyemiz de onların kullandığı bu hakkı özgürce kullansın...

Alıntı Originally Posted by asv Yazıyı Oku
    buyrun fikrinizi paylaşın
    Nedenlerini maddeler halinde sıralayayım
    1-Bu millet hdp pkk nın desteklediği bir adayı asla başkan seçmez
    2-Bu millet suleymancıların fetönün medet umduğu başkanı asla seçmez
    3-Kimin sorumlu olduğu belli olmayan 7 kişilik karmaşa bir koalisyonu asla seçmez
    Kim olduğunuz belli ama ekonomi forumuna yeni üye olup 1 tane ekonomi yazısı yazmadan propaganda yapıyorsunuz . Süresiz yasaklandınız .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 604/1011 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •