Sayfa 610/1011 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. İnce bu hafta çekilebilir diyorlar. Çekilmez ise seçim ikinci tura kalabilr. Bu hafta ilk gerçekçi anketler belli olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. TL ile açılan KKM'de bankalar faizleri yükseltir ise vadeli dolar kontratlarında arbitraj faizi pazartesi bir miktar düşer diye düşünüyorum.

Cuma TCMB dolar vadelide satım yönünde işlem yapmış gibi.

Kağıdı 400e getirmiş, oradan
    1 haftada 200.. Gubrf.
    İnvesting. Com da, 300bin zararla çıktım diyen de var..
    Odaş, 12 TL den.. 6 TL..

Dahada kötüleri var da, listemde yok..

Bu şirketlerin patronu olsam korumayla gezerdim..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yatırım tavsiyesi değildir. Duygulara yer yok, sistem ne derse o. Sayısal verilere dökülmeyen ifadeler geçersizdir, başarınızı mutlaka ölçün. "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" Ziya Paşa

Chat GPT..
    Yüksek Frekanslı İşlemlerle ilgili kısa bir makale hazırlarmısın ,dedim...

Elbette, işte yüksek frekanslı işlemlerle ilgili kısa bir makale:
    Yüksek Frekanslı İşlemler Nedir?

Yüksek frekanslı işlemler (YFİ) genellikle yüksek hızda gerçekleşen finansal işlemleri ifade eder. Bu işlemler, alım satım işlemleri ve diğer finansal işlemler gibi farklı şekillerde gerçekleştirilebilir. Ancak YFİ genellikle, özellikle bir gün içinde birçok kez alım satım yaparak küçük karlar elde etmek amacıyla yüksek hızda alım satım işlemleri yapmakla ilişkilidir.

YFİ Nasıl Yapılır?

YFİ, yüksek hızlı bilgisayarlar ve özel yazılımlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu işlemler, çoğunlukla büyük miktarda veriye dayanır ve bilgisayarlar, bu verileri işlemek için özel olarak tasarlanmış algoritmalar kullanır. YFİ'yi gerçekleştiren kişiler, piyasa dalgalanmalarını izler ve küçük karlar elde etmek için çok sayıda işlem yaparlar.

YFİ'nin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

YFİ, birçok avantaja sahiptir. YFİ, çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir, böylece yatırımcılar piyasadaki değişikliklere hızlı bir şekilde tepki verebilirler. Ayrıca, YFİ, yüksek hızda gerçekleştirilen birçok işlem sayesinde küçük karlar elde etmek için kullanılabildiğinden, bir gün içinde yüksek bir kar potansiyeli sağlayabilir.

Ancak YFİ'nin dezavantajları da vardır. Birincisi, YFİ'yi gerçekleştiren kişiler, büyük miktarda sermayeye ihtiyaç duyarlar. Ayrıca, YFİ'yi gerçekleştiren kişiler, yüksek hızlı bilgisayarlar ve özel yazılımlar gibi yüksek maliyetli ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. YFİ, aynı zamanda, küçük karların yanı sıra küçük kayıpların da hızla birikmesine neden olabilir, bu da risklerin artmasına neden olabilir.

Sonuç olarak, YFİ, yüksek hızda gerçekleştirilen finansal işlemleri ifade eder ve piyasa dalgalanmalarını izleyerek küçük karlar elde etmek için kullanılır. YFİ, hızlı ve karlı bir yatırım stratejisi olarak görülebilir, ancak yüksek maliyetleri ve yüksek riskleri de vardır.

6. Kkm de asgari 3 ay olan vade sinirida bugun ki resmi gazetede ilani ile kaldirilmis..

borsadan para kaçar benden söylemesi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. Masum Türker'in söylediğine göre yabancı yatırımcılar kendi araştırma uzmanlarını getirmiş, bu hafta ilk araştırmayı yapacaklarmış. Duruma göre 2 veya 3 anket yapmayı planlıyorlarmış.

Geçen Hakan Bayrakçı 400 bine de olabiliyor daha doğru olsun denirse 1 milyon TL'ye de anket oluyor demişti.

Sayfa 610/1011 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •