Sayfa 581/1003 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TMSF mevduat güvencesi kapsamında olduğunu sanmıyorum.
    Yine de siz bilirsiniz?
    sanrılarla yaşanmaz. hayat hızlı akıyor, bilgiye ulaşmak avuç içi kadar yakın.

[IMG][/IMG]

https://www.mudi.app/destek#Faq
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by eraxes Yazıyı Oku
    Mudi 39% veriyor. Bir haftadır kullanıyorum, gayet iyi. Değerlendirilebilir.

Yarın dönüşüm var, 22 Haziran beklenmeli mi? Bayram öncesi çok değişeceğini sanmıyorum oranların..
    bir haftadır hep 39 mu verdi günlükte ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by uguner Yazıyı Oku
    Aynı bankanın farklı şubelerinde bukadar uçuk farklar nasıl olur
    Ben yarın gidip şubenin müdürüyle bu konuyu konuşacağım
    Bankaları ayrı ayrı kovalarken subeleridemi ayrı ayrı kovalayacagiz artik
    Vakif için soyluuyorum
    Bu topiğin yıllardır var olma sebebi tam olarak bu zaten
    MT uğraşmak istemezse standart oran verip geçiyor, bazı mt'ler ise ilgili kişilerle/birimlerle mücadele edip yüksek oran alıyor

4. Merhaba arkidişler,

Bugün DDKKM vade dönüşüm vardı. Oranları araştırırken karşılaştıklarım ve üzerine sorduklarım da bugün bazı arkidişlerimizin konuştukları konu için açıklayıcı olabilir diye biraz uzunca yazıyorum.

Fiyatlama için Yonca, Fibabanka, Burger, Yapı Kredi, Vakıflar ve Denizbank'tan oranlarını istemiştim. Edinebildiklerim şunlar:
    Yapı Kredi - Düz mevduat: %0,01, DDKKM: %6 (Teşvik primi TL ve vade sonunda ödeniyor. Teşvik priminin bugünkü dolar değeri üzerinden getiri hesapladım).
    Deniz - Düz mevduat: %1,20 (76 gün %1,60), DDKKM: %9 (Yapı Kredi ile aynı yapıda).
    Burger - Düz mevduat: %0,50, DDKKM: %12 (Yapı Kredi ile aynı yapıda)
    Vakıflar - Düz mevduat: %0,50, DDKKM: Yok herhalde. Bunun dışında özel durum notunu inceleyiniz.

Vakıf ile ilgili özel durum: Tutar sadece nakit olarak getirildiğinde ve anladığım kadarıyla bir seferlik aylık mevduata %7 veriliyormuş. Bunun dışında transfer ile gelen bakiyeler için günlük faizli, oranı mevduat eşleniği olarak %4,60 olan DİBS bulunuyor.

Hepinize selamlar

5.  Alıntı Originally Posted by uguner Yazıyı Oku
    Aynı bankanın farklı şubelerinde bukadar uçuk farklar nasıl olur
    Ben yarın gidip şubenin müdürüyle bu konuyu konuşacağım
    Bankaları ayrı ayrı kovalarken subeleridemi ayrı ayrı kovalayacagiz artik
    Vakif için soyluuyorum
    müşteri temsilcisi - müşteri, m. temsilcisi-banka hazinesi ilişkileri etkili,
    aynı zamanda her bir şubeyi bir bayi olarak düşünün, hepsi merkeze bağlı olmakla birlikte ayrı ayrı dükkanlar aslında. bu nedenle ihtiyaçları, öncelikleri farklı olabilir.

6. N kolay da 250 üstü oran 40 mı oluyor ?

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    N kolay da 250 üstü oran 40 mı oluyor ?
    Kılçıksız mı.????
    TMSF garantisi var mı???
    Stopaj kesintisi nedir.!!!

https://www.sikayetvar.com/nkolay/bono

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Şenol Babuşcu
    @senolbabuscu
    Yeni dönemde mevduat faizlerinin 40-50 arasında, kredi faizlerinin %50-%60 arasında oluşması beklenmektedir.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 581/1003 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •