Sayfa 213/1003 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. ET kuyrukları, kiralarda ve ev fiyatlarında ULAŞILAMAZLIK tan sonra şimdi de KAPALIÇARŞI ya mahkum olma...

90 lar tam versiyon geri gelmiş....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    yani 2 ay önce dolar alacaktım...almıyayım kkm ye koyayım diyenlere geçmiş olsunmu diyeceğiz...

bugun 19,41 al paranı yallahmı dediler...
    ddkkm için mb kurunun pek önemi yok.. her türlü yatırdığınız doları geri alırsınız..
    tl kkm dolara dönmek isterse banka satış kurunda makas çok açıldığı için..
    girerkenki tl miktarının dolar karşlığı çıkarkenki dolar miktarından az olur..
    yada kkm den devam edecek..

3. link verince okunmuyor...en vurucu cümle....merkez bunumu yapıyor......Dövizi salacaklar mı?

Beklenen şu ki salmasalar dahi tutamayacaklar. Zira doların önündeki barajlar artık ne KKM ne de Merkez’in piyasadan 19,90’a alıp, 19,10’dan satışıyla tutulacak gibi değil.

4. dolar bulamayan napıyor fonunamı saldırıyor...

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    ddkkm için mb kurunun pek önemi yok.. her türlü yatırdığınız doları geri alırsınız..
    tl kkm dolara dönmek isterse banka satış kurunda makas çok açıldığı için..
    girerkenki tl miktarının dolar karşlığı çıkarkenki dolar miktarından az olur..
    yada kkm den devam edecek..
    iktidar kazanırsa zaten dediğin gibi tekrar kkm yapar yoluna devam eder muhalefet kazanırsa da dedikleri gibi ortodoks olacaksak kurlar arasında böyle makas olmaz faizler artar dileğen faize geçer dileğen dolarını alır ama ben muhalefetin yerinde olsam çıkar kkm ile ilgili net açıklamalar yapardım hala çevremde duyuyorum muhalefet kazanırsa kkm farkını ödemezler lafını ayrıca kkm ye son verilirse millet panikle dolar alırsa nasıl strateji uygulayacaklar? faizler belediye seçimleri öncesi ve popülizm tavan yapmışken nasıl insanları tatmin edici şekilde yükselecek? çok soru işaretleri var ben hala net bir şey duymadım biz gelirsek güven gelecek dolar yağacak uçacağızdan başka bir şey yok

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    iktidar kazanırsa zaten dediğin gibi tekrar kkm yapar yoluna devam eder muhalefet kazanırsa da dedikleri gibi ortodoks olacaksak kurlar arasında böyle makas olmaz faizler artar dileğen faize geçer dileğen dolarını alır ama ben muhalefetin yerinde olsam çıkar kkm ile ilgili net açıklamalar yapardım hala çevremde duyuyorum muhalefet kazanırsa kkm farkını ödemezler lafını ayrıca kkm ye son verilirse millet panikle dolar alırsa nasıl strateji uygulayacaklar? faizler belediye seçimleri öncesi ve popülizm tavan yapmışken nasıl insanları tatmin edici şekilde yükselecek? çok soru işaretleri var ben hala net bir şey duymadım biz gelirsek güven gelecek dolar yağacak uçacağızdan başka bir şey yok
    Kkm farkını ödememe gibi birşey olmaz devlette devamlılık esastır.Belki çok çok büyük miktarlarda krediler kullanıp kkm yapan oturduğu yerden milyarlar kar eden büyük para sahipleri için söylenmiş olabilir kkm farkını ödememe.Yoksa bizim gibi mevduatçıların kkm farkını ödememe gibi birşey olmaz kafa karıştırmak için bilerek ortaya atılıyor bu laflar.
    kkm farkını bugün alsak ne olacak bu makasla gidip aynı miktarda dolarda alamıyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu da hikaye oldu.

Ö.sonra Nkolayda satış 20,35 yaptılar.

Her yerde tam saha pres dolar alınmasın diye makas var.

Ancak bir şey var ki bir şeyi yasakladığında talep her daim daha fazla olur.
    Bankalar kredilerden daha çok bu makastan para basıyordur...
    Aynı durumu marketler yapsa hemen rekabete aykırı denir. Burada hepsi sözleşmiş makas geniş olsun diye..
    Yeni nesil kartel bu olsa gerek
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Ekmek bulamayan pasta yesin...
    Biz fizikilerimizi yığdık kenara rahatız.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    dolar bulamayan napıyor fonunamı saldırıyor...

Sayfa 213/1003 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •