Sayfa 385/1003 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Twitter - Donanımhaber

**

**

**

**

**

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bugün tüm bankalar bireysellere taksitli nakit avans sistemlerini kapatmışlardı.

Halbuki son düzenleme ticarilere yönelik deniyordu.

Bireyseller için de TNA düzenlemesi gelecek anlaşılan.

İşbankasında 12 ay olan süre sabah 6 aya inmişti, sonra sistemi tamamen kapattılar.

Seçim için bir yandan işçiye, asgariye süper zamlar yaparken diğer yandan parayı çekmeye çalışmayı yorumlayamadım.

Çaktırmadan artık seçim de kazanıldı, artık tam kontrol aşamasına mı geçildi nedir.
    Ziraat kapatmıştı vakıf maaş müşterisi olduğum için herhalde kapatmamış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Benim de nakit avans açık..262.500 lira nakit avans var.

4.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Benim de nakit avans açık..262.500 lira nakit avans var.
    Açık olsa bile vermiyor banka kullanamıyorsun.Veya limitin çok azını nakit avans olarak veriyorlar.Vakıfbank 5000 tl sınırı koymuştu dün itibarıyla oda iptal.

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Açık olsa bile vermiyor banka kullanamıyorsun.Veya limitin çok azını nakit avans olarak veriyorlar.Vakıfbank 5000 tl veriyordu en fazla artık vermiyor.
    Çekmeyi denemedim.. Ama bir havale/eft talimatı verme uzaklığında şu an.. Denemedim 🤷*♂️

6. Hiç kredi de kullanmadım hayatımda..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ziraat kapatmıştı vakıf maaş müşterisi olduğum için herhalde kapatmamış
    Başkanım selamlar, şimdi ben kredi kartlarımdan taksitli nakit avanslar çektim. Her ay kredi kartının borcunu ödeyip tekrar çekiyordum. Yani takla attırıyordum. MB ayıktı herhalde sınır getirdi.

Ben şöyle düşünüyorum; Nakit avans faizi 1,36, kredi kartının asgarisini ödesem kalanı yine %1,36.

Yani nakit avans çekemesek bile her ay asgarisini ödesem bir nevi yine aynı yola çıkacak gibi?
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    Başkanım selamlar, şimdi ben kredi kartlarımdan taksitli nakit avanslar çektim. Her ay kredi kartının borcunu ödeyip tekrar çekiyordum. Yani takla attırıyordum. MB ayıktı herhalde sınır getirdi.

Ben şöyle düşünüyorum; Nakit avans faizi 1,36, kredi kartının asgarisini ödesem kalanı yine %1,36.

Yani nakit avans çekemesek bile her ay asgarisini ödesem bir nevi yine aynı yola çıkacak gibi?
    öyle oluyor zaten burada 1 den fazla kredi kartı olup her ay kredi kartından nakit çekip diğerine aktaranların yolunu kapatmış oldular
    birde vade kısıtlaması ve miktar kısıtlaması getirerek bankalr sınırı dahada daralttı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 385/1003 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •