Sayfa 229/1003 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Katılıyorum.
    Saat 11.00’de Şubede hazır bulunun. Yine mobilden yapılacak derlerse koyun cep telefonununuzu masanın üzerine. Beraber yapalım diyin.
    Mobilden olmazsa Şubeden yapmalarında ısrar edin. Saat 12.00 geçerse geçmiş olsun.
    Müşteri temsilcinize yazılı talimat da verebilirsiniz.
    Şubeden de bu işler müşteri temsilcileri ile.oluyor galiba .gise memurları yapamıyor .benim normalde hesabın qbn de idi telefonla ayarliyordim.son sefer denizbanka gittim oradaki MT de tanıdık .ama ben yinede gişe memuruna bir sorayım dedim şu gun ddkm bitecek size gelsem 11 de işlemlerimi yaparmisiniz diye ..maaesef yukarı katta bilmem ne hanıma cikacaksiniz dedi.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    İnşaat sektörü durgunluğa girerse ben görürüm bu saçmalıkları 1+1 jakuzili rezidansları kim alır bundan sonra 5 milyona
    TL olarak bakarsanız ilüzyona kapılırsınız. Boş verin rezidansı bakın linkte güzel çantalar var ilgilenirseniz.

https://www.pazarlamasyon.com/kagit-...20yap%C4%B1yor.

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Her şeye muhalefet edeceğinize, Ah bir de yazılanı anlama beceriniz olsa ne güzel olacak.

Ben 3 aylık demedim.

Bu sizin kendi portföyünüz.

Ben 1 ay önce girdim dedim.

1 ay önce 19.3 dan dolara alarak yüzde 14 DDKKM yapmıştım.

Şu an Altınkaynak dolar alış 20,35.

20,35/ 19,3 = Sadece 1 ayda yüzde 5.44 kazanç. + yıllık yüzde 14 dolar faizi...

Ha benim için son 3 ayı düşünsek ilk iki ay da yüzde 28 ile TL mevduattaydı.

Demekki sizden farklı olarak 2 ay da TL faiz almışım.

Diğer yandan 1 milyon belki bir bavul TL ediyor.

Ancak 1 milyona ev satılmadığına göre 5 milyon için 5 bavul demektir.

TR tarihinde hangi dönemde 2+1 bir ev almak için 5 bavul TL taşıdın?

Bırak iktidarı savunmayı da biraz gerçekliğe dön derim.

Üstelik paranı TL ye değil de dolara yatırarak Kendinle de çelişiyorsun.
    İktidarı savundugum yok.lafi siyasete çekme ..11 Şubat'ta ddkm ye girdim 18.84 dönüşüm kurundan..toplam paradan net yüzde 1.5 ta prim aldım ki yüzde 10 net ..dolar faizine gelir...bugünkü saat 11 kuru ile yüzde .yillik yuzde 12 ye tekabul eder ...yok Altınkaynakta soyleymis burada böyleymiş .onları bende goruyorumm...ee gittiğin tarihte olaki Altınkaynakta MB kuruna döndü ... .. ne olacak bu hesap...not: ben şuan ki duruma göre söylüyorum yoksa iki ay sonra dolar olmuş 25 lira -18 lira orası ayrii..

4. https://www.sanalbasin.com/dunya-gazetesi-mansetleri

Altında da MAKAS...

Altındaki işlem hacmi hisselerle yarışıyor.

Herkes gemiyi terk etme telaşında....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Yine de fiyatlar düşmeyecek miş a.q ...

Ben her ay düzenli tükettiğim işlenmiş et ürünlerini bu fışkırtmadan sonra inadına tüketmiyorum , tüketmeyeceğim...Dikerim bu tüccarları onları mı zengin edecem...Tüketimim de az değildi...Sadece kendime değil yakınlarıma da hediye olarak alıyordum...

AYrıca kasaba da artık gitmiyorum..Hemşerilerimi yanına gidiyorum bana yarım cendek kuzu ver a.q diyorum alıp geliyorum..Kasabın yarı fiyatına...
    Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. Aslında büyük çoğunluk Türkiye'deki fiyatların fahiş/balon olduğunu biliyor ama çözüm olarak döviz kurlarının yükseltilmesini istiyorlar. Bu sayede fiyatlar döviz bazında dünya standardına düşecek ama halkın büyük bir çoğunluğu fakirleşecekmiş kimin umurunda.
    Bir de anlamadığım bu çözümü savunan ve döviz geliri olmayan geniş bir kitlede var. Bir insan fakirleşmeyi niye ister anlayamıyorum? Ya da zaman içinde biriktirdikleri ve döviz veya altın olarak sakladıkları birikimlerini, döviz geliri mi sanıyorlar?

altındaki makas birazda sanırım altın ithalatına gelen sınırlamadan kaynaklanıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    altındaki makas birazda sanırım altın ithalatına gelen sınırlamadan kaynaklanıyor
    Deme ki piyasa yapıcıların altına ihtiyacı yok...Olsa alış kademeleri yukarıda olurdu...

8. https://twitter.com/muratmmturk/stat...jVyDeLD1bqGYBA

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 229/1003 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •