Sayfa 8/20 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 153 madde; 57 - 64 arası.

Konu: CVKMD - CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    Kwon üstadım KOZA POLYESTER ve Europower için değerlendirme yapmaniz önemle ricam olur. !
    Dostum kopol da sevmedığım taraf tamamıyla pay satışı olması yanı şirkete tek kuruş nakıt gırmedı arzda ,, bunu en son arzumda görmüştük oda halen daha sürünüyor elbette kopolle kıyaslanmaz alanları farklı ,, Kopol hammadde bakımından çoğunlukla bağımlı bir şirket benim alıp bekleyebıleceğim senet değil ,, kımısı sasa vs ıle kıyaslayıp ucuz diyor sasa sahıpli şirket ben onunla kıyası kabul etmem şahsen !! Elbette prım yapabılır ama hıkayesi olmayan şirketı ben almıyorum !!!

Europower çok farklı 80/90 tl aralığına kadar düşünmeden alırım ve satmam !!tam yatırım yapabıleceğim şirket ,, bende şahsen ilk alım verdığı yerden almayı düşünüyorum ilk fırsatta !! En az on işlem gününden öncede alabıleceğimizi sanmıyorum ,, aldığım fıyat aralığından aşağı düşerse sürekli alır ve beklerim açıkçası Europower başka bir dünya !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Sayın kwon Kopol tamamıyla ortak satışı değil ki. Şirkete de borç kapama ve dolayısıyla faiz gideri düşürülmek suretiyle karliligi varken daha da artırma imkanını sağlayacak. Ilaveten işletme sermayesini güçlendirecekler. 23 milyon lot sermaye arttırımı ve 23 milyon lot ortak satışı yüzde 50-50. Yani şirkete 500 milyon TL nakit para girişi oldu hatırlatmak isterim. Adamlar ihtiyaç hissetse halka arz edilen hisselere bu sıralarda 5 kat talep geldiği herkesin malumu. Bu nedenle ihtiyaç hissetselerdi daha çok sermaye artırımı yolu ile daha çok hisse arz edebilirlerdi, diye düşünüyorum. Ne dersin Sayın kwon üstadım.

Sayın iletişim doğrudur ,öyle kalmış aklımda ,, inşallah dediğiniz gıbı olur ve alan herkes kazanır benzer şirket kmpur var sanırım onunla kıyas yapılabılir ben bu sektörde kmpur i beğeniyorum. Netıce olarak sert hareketler yapabilecek bir şirket değil bence,, bir mıktar daha fıyatlar sonra uzun bır süre yataya sararlar böyle şirketler de ,, bana agresıf büyüyecek şirket lazım !! Benım tarzıma uygun değil !!! Böyle şirketler sizi ihya etmez yüzde yırmi otuz kazandırır onuda kısada gerı alır muhtemelen !! Sektör olarak ve güçlü bir hıkayesı olmaması nedeniyle çok dikkatımı çekmedı açıkçası !!

Elınde olan herkesin kazanması dileği ile,, ky kazansın da gerısı mühim değil ,, ky nın zararı bizim zararımızdır !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

kısacılar ıçın sıkıntılı donem ,,dıkkat etmek gerek..uzun vade bakalım ne olacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    kısacılar ıçın sıkıntılı donem ,,dıkkat etmek gerek..uzun vade bakalım ne olacak..
    selam yine bulmuşun yağlı ekmek çıkacak kağıdı helal olsun uzunda çok işler olabilir yüksek bedelsiz bile gelebilir mi ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    selam yine bulmuşun yağlı ekmek çıkacak kağıdı helal olsun uzunda çok işler olabilir yüksek bedelsiz bile gelebilir mi ?
    dostum oylede kısada basabılırler buna..ben europower donecem inş..burada da bıraz zararla kapattım pozısyonu..sağlık olsun..europower başka..bılıyorsun..yatırımımız orada olacak..düşmesıde çok onemlı olmayacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum oylede kısada basabılırler buna..ben europower donecem inş..burada da bıraz zararla kapattım pozısyonu..sağlık olsun..europower başka..bılıyorsun..yatırımımız orada olacak..düşmesıde çok onemlı olmayacak..
    ben bugün ufak aldım hiç satmadım 150 üzerinde kalmasını umut ediyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    ben bugün ufak aldım hiç satmadım 150 üzerinde kalmasını umut ediyorum
    Şuana kadar bir çok halka arza katıldım ve zamanı gelince hepsini elimden çıkardım. Ama bunu tutmaya karar verdim. Süpriz gelişmelere açık bir hisse. Sürekli büyüyor ve karını artırıyor. Piyasada ki senet sayısı da az. Sermayesi de. Tam benlik. Ytd
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 8/20 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •