Sayfa 100/158 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1263 madde; 793 - 800 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Yunus Şahin dediğimiz adam nerdeyse marka olmuş bir analist ve bedavaya konuşuyor.. yıllardır dinlerim orta uzun vadede haklı çıkıyor. Yayında hisselerin çok hızlı gitmesinin, hergün yükselmesinin iyi olmadığını da üstüne basa basa söylüyor. Akıllı adam kimden hangi bilgiyi alacağını bilen adamdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Yunus Şahin dediğimiz adam nerdeyse marka olmuş bir analist ve bedavaya konuşuyor.. yıllardır dinlerim orta uzun vadede haklı çıkıyor. Yayında hisselerin çok hızlı gitmesinin, hergün yükselmesinin iyi olmadığını da üstüne basa basa söylüyor. Akıllı adam kimden hangi bilgiyi alacağını bilen adamdır.
    Evet takip ederim ben de Yunus bey i.. Hızlı gitmesini istiyor herkes ama bunun bir de dönüşü var.
    İlaveten bugün akşam paylaştığım Spekülatif hareket ile ilgili firmadan açıklama istenmesi hoş değil...

3. Piyasa değeri Gesan ile aynı oldu Biraz değişik geldi bana...ytd
    O nedenle Europower larımı bugün Cwene e çevirdim. Daha doğrusu elimde olan Cwene e ekleme yaptım..
    Son düzenleme : emregunes; 15-07-2023 saat: 02:10.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Piyasa değeri Gesan ile aynı oldu Biraz değişik geldi bana...ytd
    O nedenle Europower larımı bugün Cwene e çevirdim. Daha doğrusu elimde olan Cwene e ekleme yaptım..
    Hocam aslında şaşılacak bir durum yok, piyasada da bunun örneği var. Geçen sene Gesan sayfasında çok yazdık halka arz olursa Gesanın piyasa değerini en az ikiye katlayacak diye.

5. Ben de elimdekilerin %80ini verdim, hepsini satmaya kıyamadım. Mantıken geri gelmesi beklenebilir ancak cuma günkü hareketler sanki hala yukarı gitme iştahı var şeklinde düşündürttü, erken mi sattım acaba diye düşünmeden edemedim. Smrtg haricindeki diğer enerji hisselerine göre fk oldukça yüksek ancak benim tahminime göre Europower çok uzun bir süre diğer hisselerden daha yüksek fk ile fiyatlanmaya devam edecek. Piyasa bazı hisseleri daha çok seviyor gördüğüm kadarıyla, nasıl kchol ve sahol fk’sı aynı olmuyorsa burada da Europower fk’sı da diğerleri ile aynı olmayacak diye düşünüyorum, bakalım zaman ne gösterecek.

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Hocam aslında şaşılacak bir durum yok, piyasada da bunun örneği var. Geçen sene Gesan sayfasında çok yazdık halka arz olursa Gesanın piyasa değerini en az ikiye katlayacak diye.
    Muhteşem bir bilanço getirecekse bilemem.. Ben bilançoyu gördükten sonra tekrar değerlendireceğim.
    Tabi bunlar yeni arzlar. Tahtacı topladığı malı yeterli görüyorsa arşa da götürür. Ama benim yatırım anlayışım bir noktada biraz soğumasını gerek diyor...

7. Yük hafiflemeye devam ediyor bakalım hisse buna nasıl tepki verecek.
    Y.T.D

8. Bu haftaki yukselişin bence bilanço ile alakası yok hisse gelecegi fiyatlıyor ...Düzeltmeler olacaktır ama patron iş sıkıntımız yok diyor full çalışıyoruz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 100/158 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •