Sayfa 147/158 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1261 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Methan hocam,benim dikkatimi şöyle bir durum çekti,yanılıyormuyum?,hisse düşerken hep Bankof alıcı oldu,3 aylık düşüş sürecinde bir aralar 3 milyon civarı alıcı pozisyonu vardı,şimdi dikkat ediyorum,yükselişte Bankof,alış değil satışta gözüküyo,bence bu bankof bıyıklı diye düşünüyorum,şu algıyı yaratmaya çalışıyolar düşüşte yabancı alıyor,algısıyla yukardan sattırmamak,şimdi yükseliştede bakın bankof satıyor aldırmamak,gibi bir haraket çekiyolar diye düşünüyorum.belkide topladıklarını kar edince satmışda olabilir ama hissenin çok toplu olduğu bir güç tarafından tahtada haraketler oluyor 2-3 gün önce Halkbanktan 170 bin lotlar,civarında 185 fiatı gördüğü gün alınan mallar bugün halkbank 172 lira civarında şu ana kadar 83 bin lot vermiş zarar etmeye ne kadar meraklılar,..

2.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Methan hocam,benim dikkatimi şöyle bir durum çekti,yanılıyormuyum?,hisse düşerken hep Bankof alıcı oldu,3 aylık düşüş sürecinde bir aralar 3 milyon civarı alıcı pozisyonu vardı,şimdi dikkat ediyorum,yükselişte Bankof,alış değil satışta gözüküyo,bence bu bankof bıyıklı diye düşünüyorum,şu algıyı yaratmaya çalışıyolar düşüşte yabancı alıyor,algısıyla yukardan sattırmamak,şimdi yükseliştede bakın bankof satıyor aldırmamak,gibi bir haraket çekiyolar diye düşünüyorum.belkide topladıklarını kar edince satmışda olabilir ama hissenin çok toplu olduğu bir güç tarafından tahtada haraketler oluyor 2-3 gün önce Halkbanktan 170 bin lotlar,civarında 185 fiatı gördüğü gün alınan mallar bugün halkbank 172 lira civarında şu ana kadar 83 bin lot vermiş zarar etmeye ne kadar meraklılar,..
    anlamsız bir baskı var ortagım görüşlerine katılıyorum hisse toplu ama bunlar kılcıkları bile sıyırma derdinde halbuki bu sene tam onun senesi olacAKKEN...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Kendi kusurunuzun hamalıyken

4. 31 ocakta yatırımcı sunumu varmış bakalım neler yumurtlucaklar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken

5. Kendi kusurunuzun hamalıyken

6. Kendi kusurunuzun hamalıyken

7. Hisse üzerinde müthiş bir baskı var bir aşağı bir yukarı değerlendirebilene de güzel trade fırsatı veriyor.
    Y.T.D.

8. file:///C:/Users/y%C3%BCcel/Downloads/yatirimci-sunum-ocak-2024.pdf

Yatırımcı sunumu gelmiş,bu konuda uzman arkadaşlar bilgilendirme yaparsa,memnun oluruz.teşekkürler.

Sayfa 147/158 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •