Sayfa 30/158 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1262 madde; 233 - 240 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Hersey baz senaryomuzdaki gibi işliyor. Öyle tavan tavan gitmek yok.15-20 gün sancılı bir süreç olacak .Sabrı olmayan,europower a guvenmeyenler önümüzdeki günlerde zararına satacağına şimdiden satsın kurtulsun .Borsa sabır işi. Ne kadar sabır o kadar ekmek.Onumuzdeki günlerde 70 tlye kadar dahi dusebiliriz.Herkes hazırlıklı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Hersey baz senaryomuzdaki gibi işliyor. Öyle tavan tavan gitmek yok.15-20 gün sancılı bir süreç olacak .Sabrı olmayan,europower a guvenmeyenler önümüzdeki günlerde zararına satacağına şimdiden satsın kurtulsun .Borsa sabır işi. Ne kadar sabır o kadar ekmek.Onumuzdeki günlerde 70 tlye kadar dahi dusebiliriz.Herkes hazırlıklı olsun.
    sen ozaman elindekilerini sat 70 e gelince al burda fiat vererek kimseyi etkileme varsa bilgib paylaş fiat vermek suçtur

3. gesan 17 liradan halka arz oldu. halka arz oldugunda europower değerlemesi 550 milyondu. europower şu anda 18 milyar yani 32 kat yapmış durumda. gesanın halka arz fiyatı olan 17 lirasının %56sı yani 9,50 lirası 32 kat yapsa şu anda gesan kısmı hariç sadece europower kısmından 304 tl+gesan olarak fiyatlanmalı zira elde edeceği karların %56sı gesanda konsolide olacak. solo gesan europower ın 3 katı ciro ve kar elde ediyor bu arada. ayrıca europower ın her büyümesi gesan ın rekabet avantajını olumlu etkileyerek gücünü artırmakta. ben europower ın ilk alım fırsatında x2 yaparak 80 liralara geleceğini düşünerek bu hesabı yapmış ve 1 adet hisse satmadan gesanda beklemiştim. eğer europower bu fiyatlarda kalacak ise gesan en az 304+gesan solo ile fiyatlanmalı. bakalım gelecek günler neye gebe?

4. Şirketimiz, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 04/05/2023 tarihinde gerçekleştirilen, 2023/290730 ihale kayıt numaralı ‘'TOPLAM 1150 ADET AYIRICI, TOPRAK BIÇAĞI VE YEDEK MALZEMELERİ ALIM İŞİ'' konulu ihaleye katılmış ve ‘'450 ADET 170KV AYIRICI VE YEDEK MALZEMELERİ'' kısmında en avantajlı fiyatı vererek 1. olmuştur. İhale baz bedeli 93.682.440, -TL'dir. (Doksanüçmilyonaltıyüzseksenikibindörtyüzkırk, Türk Lirası)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla,

5.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    gesan 17 liradan halka arz oldu. halka arz oldugunda europower değerlemesi 550 milyondu. europower şu anda 18 milyar yani 32 kat yapmış durumda. gesanın halka arz fiyatı olan 17 lirasının %56sı yani 9,50 lirası 32 kat yapsa şu anda gesan kısmı hariç sadece europower kısmından 304 tl+gesan olarak fiyatlanmalı zira elde edeceği karların %56sı gesanda konsolide olacak. solo gesan europower ın 3 katı ciro ve kar elde ediyor bu arada. ayrıca europower ın her büyümesi gesan ın rekabet avantajını olumlu etkileyerek gücünü artırmakta. ben europower ın ilk alım fırsatında x2 yaparak 80 liralara geleceğini düşünerek bu hesabı yapmış ve 1 adet hisse satmadan gesanda beklemiştim. eğer europower bu fiyatlarda kalacak ise gesan en az 304+gesan solo ile fiyatlanmalı. bakalım gelecek günler neye gebe?
    Harika tespitler ne zaman europower invertör seri üretimine gecer ,sunjuor seri uretimi panel fabrikaları biter o zaman benim gözümde boynuz kulagı geçmiş derim ...Bu beklentilerin gercekleşme süresi en az1-1,5 yıl gibi ...Satanlarda kendi bilir saygımız sonsuz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    gesan 17 liradan halka arz oldu. halka arz oldugunda europower değerlemesi 550 milyondu. europower şu anda 18 milyar yani 32 kat yapmış durumda. gesanın halka arz fiyatı olan 17 lirasının %56sı yani 9,50 lirası 32 kat yapsa şu anda gesan kısmı hariç sadece europower kısmından 304 tl+gesan olarak fiyatlanmalı zira elde edeceği karların %56sı gesanda konsolide olacak. solo gesan europower ın 3 katı ciro ve kar elde ediyor bu arada. ayrıca europower ın her büyümesi gesan ın rekabet avantajını olumlu etkileyerek gücünü artırmakta. ben europower ın ilk alım fırsatında x2 yaparak 80 liralara geleceğini düşünerek bu hesabı yapmış ve 1 adet hisse satmadan gesanda beklemiştim. eğer europower bu fiyatlarda kalacak ise gesan en az 304+gesan solo ile fiyatlanmalı. bakalım gelecek günler neye gebe?
    pardon bu hesaplama yanlış bir hesaplama olmuş, dikkate almayın. tekrar kontrol ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    hocam malesef borsadakı fıyatlamalar,muhasebatt kurallarının çok dışında gelişiyor genel olarak,yanı defter üzerinde yazan değilde birilerı bizim dediğimiz olur dıyor hep,,bır ay içinde euro nun pıyasa değerı gesanı geçerse hiç şaşırmam,,çünkü bu borsa bana çok şeyler öğrettı,,yeterkı siz satacağınız yerı bılın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Hazır mısın Türkiye?150 tlden europower alacaksın. Hazır mısın?

Sayfa 30/158 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •