Sayfa 21/159 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1269 madde; 161 - 168 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Su ana kadar yaklaşık 12 milyon lot tavandan alınıp satıldı. !!!
    Tavan dan alıp tavandan satmanın ne kârı var 🤔

2.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Tavan dan alıp tavandan satmanın ne kârı var 🤔
    Satan başka alan başka. Satanın mallarını sırada bekleyenler alıyor.

3. Arkadaşlar son bir senedir birçok halka arzlar var bunlardan hangilerini uv. tutmayı düşünüyorsunuz? Astor, gesan, alfas, europower, stddr, eksun, grtrk, kopol, cvkmd? hepsine yetişmek almak imkanız çünkü.

4. Son 5 halka arza katıldım hepsini sattım sadece Erpwr duruyor birde CV enerji var oda henüz işleme başlamadı lot az vermelerine rağmen iyi getiri bırakıyor düşen bu piyasada ne kadar böyle devam eder merak ediyorum

EUPWR da bugün isteyen aldı, isteyen de sattı, şu ana kadar 14.5 milyon lot işlem gördü, tavanda 5.5 milyon lot alış bekliyor, bir ara 2 milyon loto düşünce tavan çözülecek sandım ama doldurdular,

EUPWR bugün 7. tavanı yaptı, artık son halka arzlar bu kadar yapmıyordu,

7. Bugün bende alabildim.Suan ki fiyatı mevcut finansallarina göre pahalı gözükse de hızlı büyüme ile çok daha yukarılara gideceğini düşünüyorum.Daha önceki sayfalarda bir arkadaşın dediği gibi içinde hem bir Altaş hemde Astor barindiriyor yatırımlar bitince.

8. hala ky nın elinde çok miktarda 25 adetlik lotlar var..bunlar by larda toplandıkça çıkışı daha da güzelleşebileceğini düşünüyorum...yarın büyük ihtimalle tavanı bozar ama ardından hisseler el değiştirmeye başlar ve yeniden yoluna devam eder...yakından takip ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 21/159 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •