Sayfa 36/165 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Hisse 14 lira olunca bu yorumları yapıp 7 lira olunca satın almayım trade edin demek. Bedelli öncesi hisse 6.30’larda gezinirken yapılan yorumlarda yüksekten atıp , sonra 2 TL de tuuu kakaka almayın, trade edip köşeyi dönüyorum diyenler. Ezberledik. Arada olanları hatırlatınca bozulmamak lazım, millete hakaret etmemek lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir, çıkar düşer beni ilgilendirmiyor, Herkese bol şans iyi bayramlar

2.  Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Hisse 14 lira olunca bu yorumları yapıp 7 lira olunca satın almayım trade edin demek. Bedelli öncesi hisse 6.30’larda gezinirken yapılan yorumlarda yüksekten atıp , sonra 2 TL de tuuu kakaka almayın, trade edip köşeyi dönüyorum diyenler. Ezberledik. Arada olanları hatırlatınca bozulmamak lazım, millete hakaret etmemek lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir, çıkar düşer beni ilgilendirmiyor, Herkese bol şans iyi bayramlar
    Yazılarımı daha özenle ve itinayla oku.... 14 den önce sattığımı cumle aleme söyledik.... Burda anlamadığın ne? 2 lere saldığında 1 tık asağısını beklediğimizi söyledik vermedi arkadaşlar.... bizde bir tık hedefin ustunde aldık... Bunuda yazdık. Sonucta herkes bunuda biliyor.

SONUC.... 100 de 3 5 hata payı uzay mekiği fırlatılırken bile oluyor. Bu durumda ne diyoruz? Laf etme ne olur. Çalış seninde olur...
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3. Genel kurul tarihi 25 temmuz bildiğim kadarı ile. Genel kurula Kutman katilacak mi ? Katilacaksa eğer hisse fiyatıni burda tutmaması lazım bence.

4. Bayramda bi uğrayalım dedik.
    Allah uzun ömür versin üstada. Bizi güldürdü.
    Benim diyor analizlerim, uzay mekiği üssündeki fırlatma ayarlarına yakındır. Hatta eşdeğerdir, diyor. Daha ne desin?
    Bulup da bunamayalım. Syg.

5. Sayın beşiktaş,

Glyho bugünden itinaren halaa uzun süreli tutulmaz teziniz geçerli mi? Yoksa değişiyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. ne bu tantana

7.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın beşiktaş,

Glyho bugünden itinaren halaa uzun süreli tutulmaz teziniz geçerli mi? Yoksa değişiyor mu?

1. Uzundan ne anlıyoruz? 1 ay? 1 sene? 5 sene?
    2. Faizler yukseliyorken atıp yatmak kağıt 20 ye gelince 2 sene daha beklemek akılcı ı?

Sonuç..... Alternatif lerden fazla kazanmıssan sat gitsin. Felsefem bu. Sizinki farklı olabilir.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    1. Uzundan ne anlıyoruz? 1 ay? 1 sene? 5 sene?
    2. Faizler yukseliyorken atıp yatmak kağıt 20 ye gelince 2 sene daha beklemek akılcı ı?

Sonuç..... Alternatif lerden fazla kazanmıssan sat gitsin. Felsefem bu. Sizinki farklı olabilir.

Saygılarımla
    Sayın beşiktaş, uzundan kastım 3 yıl 5 yıl gibi… kutmanın sembolik temettü vermesinin nedeni bundan sonraki süreçte karlı yapıda daha yüksek temettü dağıtıcak olmasının teminatı olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz sonraki yıllar temettü politikası ne olur ? Şunu da ek olarak yazayım ben temettü için bellemiyorum ama temettü ister istemez fonların ve yatırımcıların ilgisini arttırır

Sayfa 36/165 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •