Sayfa 48/159 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1270 madde; 377 - 384 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Selam herkese.. Foruma Ara ara bakıyorum. Değişiklik yok. Şöyle yazılanları bir göz attım. Yıllar önce söylediğim Baskentgaz ile ilgili dava konusunda( davanın sonuçlanmamasi istenmiyor)benimle aynı düşüncede olan arkadaşların olduğunu gördüm Ne diyeyim; mutluyum.
    Uzun zamandır benim gözagrim olan Naturelgazi 56-19 fiyat hareketinden sonra takip ediyorum. Özellikle tahta yapicisini çok başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Ayrıca Hisselerin sahipli olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu baskıyı yapabileceklerini düşünmüyorum
    Ben halen sayın KM' nin o meşhur sözünün nicin?, Ne amaçla söylemiş olabileceği konusunda kafa yoruyorum. Bu idin içinden çıkmak zor.Allah herkese gönlüne göre versin. Saygılarımla...
    Son olarak aklıma gelmişken , sayın KM'la aynı şartlarda savasabilmek isterdim. Yaklaşık 23 sene hiç bir zaman sayın KM la aynı şartlarda savasamadik. Zaten olamaz ki, o bu oyunun sonunu biliyor, biz köru körüne , şirketin değerli olduğunu düşünerek, inanarak bekliyor, bizim için planlanmış sınavdan alanımızın akıyla çıkmanın hayalini kuruyoruz..

2.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selam herkese.. Foruma Ara ara bakıyorum. Değişiklik yok. Şöyle yazılanları bir göz attım. Yıllar önce söylediğim Baskentgaz ile ilgili dava konusunda( davanın sonuçlanmamasi istenmiyor)benimle aynı düşüncede olan arkadaşların olduğunu gördüm Ne diyeyim; mutluyum.
    Uzun zamandır benim gözagrim olan Naturelgazi 56-19 fiyat hareketinden sonra takip ediyorum. Özellikle tahta yapicisini çok başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Ayrıca Hisselerin sahipli olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu baskıyı yapabileceklerini düşünmüyorum
    Ben halen sayın KM' nin o meşhur sözünün nicin?, Ne amaçla söylemiş olabileceği konusunda kafa yoruyorum. Bu idin içinden çıkmak zor.Allah herkese gönlüne göre versin. Saygılarımla...
    Son olarak aklıma gelmişken , sayın KM'la aynı şartlarda savasabilmek isterdim. Yaklaşık 23 sene hiç bir zaman sayın KM la aynı şartlarda savasamadik. Zaten olamaz ki, o bu oyunun sonunu biliyor, biz köru körüne , şirketin değerli olduğunu düşünerek, inanarak bekliyor, bizim için planlanmış sınavdan alanımızın akıyla çıkmanın hayalini kuruyoruz..
    Forumda çok yazmak istemesem de ara ara deşarj olmak istiyorum ki bu anlamda forum sitelerine saygı duyuyorum.
    Arkadaşlar ; Beni duygusal yorumlarda bulunduğum için elestirebilirsiniz. Yalnız bu hissede bu hissede olduğum sürece hep olumsuzu satın aldık ,alıyoruz da.. Aslında daha doğrusu tahta yapıcı ve patron oyunu bunun üzerine oynuyor. Olumlu haber ve beklentiler de hisse gerektiği fiyata gelmesine engel olunuyor. Artık bunun böyle olduğuna hemen hemen %100eminim.
    Sayın patrona sormak isterim.Şuan şirket 300 milyon dolar.
    Şimdi Sayın KM GLYHO 300 milyon dolara satarmisiniz?Buna samimiyetle cevap verebilmenizi isterdim. Büyük patron olmak karşınızdakini sahip olduğunuz her türlü güçle ezmek değildir.Ama siz eziyorsunuz. Bunu yapılan işlemlerde, tahtadaki baskıdan görebiliyorum ve bir cok kez de yaşadım.
    Son olarak gelecekte hayatın kime ne neyi göstereceğini bilemeyiz. Bilmiyoruz da..Artık kim öle kim kala.. Elbet bir gün dualar kabul olur...

3.  Alıntı Originally Posted by kıti Yazıyı Oku
    Sayın Özcan bu yıl bitmeden sonuçlanması büyük ihtimaldir demiş.Ve glyho lehine sonuçlanması ihtimali ağır basıyor,eski mahkeme karar vereceği için demiş,
    Sayın özcanı çok sever, kıymet veririm. aynı zamanda güvenirim. Burada da yazardı eskiden ama bazı arkadaşlar huzur vermedi küstü bize sanırım yazmıyor bayağıdır. Gel gelelim kendisi hisseye ve kutmana karşı bir tık fazla iyimser sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Forumda çok yazmak istemesem de ara ara deşarj olmak istiyorum ki bu anlamda forum sitelerine saygı duyuyorum.
    Arkadaşlar ; Beni duygusal yorumlarda bulunduğum için elestirebilirsiniz. Yalnız bu hissede bu hissede olduğum sürece hep olumsuzu satın aldık ,alıyoruz da.. Aslında daha doğrusu tahta yapıcı ve patron oyunu bunun üzerine oynuyor. Olumlu haber ve beklentiler de hisse gerektiği fiyata gelmesine engel olunuyor. Artık bunun böyle olduğuna hemen hemen %100eminim.
    Sayın patrona sormak isterim.Şuan şirket 300 milyon dolar.
    Şimdi Sayın KM GLYHO 300 milyon dolara satarmisiniz?Buna samimiyetle cevap verebilmenizi isterdim. Büyük patron olmak karşınızdakini sahip olduğunuz her türlü güçle ezmek değildir.Ama siz eziyorsunuz. Bunu yapılan işlemlerde, tahtadaki baskıdan görebiliyorum ve bir cok kez de yaşadım.
    Son olarak gelecekte hayatın kime ne neyi göstereceğini bilemeyiz. Bilmiyoruz da..Artık kim öle kim kala.. Elbet bir gün dualar kabul olur...
    Daha bugün genel kurul vardı katıldınız mı sayın gündem? Sorularınızı iletmek için bir fırsattı o yüzden dedim.

Bir de % 100’ü borsaya kote, imtiyazlı pay bulunan bir hisseyi (özetle kutmanın tarlasını) 20 sene tutmaya sizi iten motivasyon neydi?

Teşekkürler.

Sabancı ve Koç holding kaç fiyat kazanç ile fiyatlaniyor.
    Astor,sasa,hektas gibi birçok hisse kaç fiyat kazanç ile fiyatlaniyor.
    Borsada fiyatlama ile şirketin değerini kıyaslamak borsayı bilmemektir.
    Global özelinde birçok şey yazıldı vede yazılabilir.
    Bölünmeden önce 1.75 gördü burdan alan bedelliye katılan ne kadar karlıdır.
    Zirvesi 14 ten alanın maliyetine daha gelmesi zaman alacaktır.
    Doğalgaz davası fazla sürmez aynı ticaret mahkemesi bakacak,herşey hazır,
    Ama hakim yeni bir bilirkişi icat etmez İnşallah.
    Yy.tv.degildir.
    Sagliklar

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sabancı ve Koç holding kaç fiyat kazanç ile fiyatlaniyor.
    Astor,sasa,hektas gibi birçok hisse kaç fiyat kazanç ile fiyatlaniyor.
    Borsada fiyatlama ile şirketin değerini kıyaslamak borsayı bilmemektir.
    Global özelinde birçok şey yazıldı vede yazılabilir.
    Bölünmeden önce 1.75 gördü burdan alan bedelliye katılan ne kadar karlıdır.
    Zirvesi 14 ten alanın maliyetine daha gelmesi zaman alacaktır.
    Doğalgaz davası fazla sürmez aynı ticaret mahkemesi bakacak,herşey hazır,
    Ama hakim yeni bir bilirkişi icat etmez İnşallah.
    Yy.tv.degildir.
    Sagliklar
    FK ya her zaman anlık bakılmaz, gelecekteki bilançolarda dikkate alınarak bakılır, büyüme firmasına örneğin astor fk sı yüksek olabilir ama gelecek bilançolarla fk düşecek bunu da fiyatlıyor olabilir… bence bir de bedelsizi var bunun gibi…

7. Sayın birnickiste genel kurula gitmedim. Çünkü birşeyleri değiştireceğini dusunmuyorum.
    Benim motivasyonun , Bu şirkete sayın KM rağmen hala inanmamdir, Sadece 23 senedir sayın KM şirketi büyütmek adına ekonomik hayatta cereyan eden her türlü olumlulugu ve olumsuzluğu yatırımcı aleyhine kullanabilecegini düşünemedim Tabii bunda sayın KM ' nin basın yayın organlarında verdiği sözlerinde etkisi var. Yani herşeyin sorumlusu benim şirkete inanmam degil.
    Bundan sonrası:kendi adıma yaralı bir kuş misali, hep kaybeden bir insan olarak daha neden korkayim ki.Saygilarimla....

8. Üstad sıcaktan bayıldı mı?
    Kuzey yarımkürenin herhangi bir noktasında yoksa?
    Buralarda olsa yutubdan atardı bişiler

Sayfa 48/159 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •