Sayfa 1/151 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625

GLYHO- Global Yatırım Holding

Yeni başlık hayırlı olsun,

Eski başlık buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Eski başlığın son yazısı bendendi, yenisi de benden olsun. hayırlı bereketli haftalar. . . . . . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Yeni başlık hayırlı olsun.

Sayın beşiktAŞK paylaşımlarınızın devamını beklerim.

Selamlar
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Selam.. Sayın KM ve tahtadaki hdkim güce sormak isterim, binbir zorlukla biriktirip sahip olduğu maddi veya manevi bir şeyi binbir katakukeyle elinden alsak ne hisseder di. Bir empati yapmasını çok isterdim.
    Sayın KM sen cok can yaktın. Yakmadiysan fırsat verdin. Seni Allah'a havale ettim

5. yeni başlığımız hayırlı olsun diyecem de bu kaçıncı başlığımız artık sayısını ben bile hatırlamıyorum

6. Onu bunu bilmeyiz. Forumların da amacı aşağı yukarı belli. Arşive kaldırım belli bir sisteme göre olmuyor. Bu kaldırımın var bir amacı?
    Görürüz yakında.

Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Onu bunu bilmeyiz. Forumların da amacı aşağı yukarı belli. Arşive kaldırım belli bir sisteme göre olmuyor. Bu kaldırımın var bir amacı?
    Görürüz yakında.
    Site trafiğininin çok fazla ağırlaşmaması için 1000 sayfayı dolduran bölümler arşive alınıp yenisi açılıyor diye biliyorum.

Önceki bölüm 1000 sayfayı doldurmuştu.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Verimli bir gun, guzel bir kapanış. Kısa bir süre içinde guzel bir aksiyon ve hacim beklemek yanlış olmaz diyerek önumuzdeki bir kaç gune selam çakalım.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 1/151 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •