Hayat bir deneyimdir. Bazen kaybederek bazen kazanarak, Ama mutlaka yaşamalısınız.
Benim bu şirket özelinde neredeyse 24 senem bitecek, yaşadıklarım hepsi küçük yatırımcılar için değer niteliğinde olduğunu düşünüyorum.Bu zaman dilimi içerisinde öğrendiğim en önemli şey şu; Bir hisse hakkında bir grup veya kişi hisseye çok hakimse o hisseye yatırım yapılmamalı. Çünkü bu grubun veya kişinin kaybetmesi için diğer yatırımcıların özelliklede küçük yatırımcının kaybetmesi gerekir. Bu; bu grup veya kişinin korkusuz olması bu işin çıkılmaz boyutunu büyütür.
Son olarak uzun zamandır bir miktar hisseyle ve nakitle hissedeyim. Hayatımda burada gördüğüm baskıyı hiç bir yerde yaşamadım, Buradaki oyunun Pskoloji biliminde asla yeri yok, sanırım Psklolgların 21. yüzyılda uğraşacakları konulardan biride bu olacak.. Bütün basın yayın organlarındaki baskıyı vucudumun her yerinde hissediyorum. Ve bu düzenin değişeceği günü, yeni Robin Hood'ları bekleyeceğim. Tabii ki ömrüm yeterse...
Insanların gözüne soka soka bir hissede bunları yapabilmek için çok güçlü olmak gerekir. daha bunları kontrol edecek kurumların yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili yorum bile yapma gereği duymuyorken.. Saygılarımla...