Sayfa 10/160 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1274 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Selamlar... Sayın patron bir şekilde burayı takip ettirdiğini biliyorum. Bütün basın yayın organlarında senin için çalışan kişilerin olduğuna da inanıyorum.
    Sayın patron!!! bir patron yatırımcılarından, öyle ki bu yatırımcılar sana rağmen şirketine inanmış, neredeyse herkesin battı gözüyle baktığı bir zaman dilimi içerisinde senin elinden tutmuş, şirketinin buraya gelmesinde en az senin kadar payı olan yatırımcılar. Ama sen gel gör ki Holdingin başta olmak üzere halka arz ettiğin şirketlerin hepsinde şirketle ilgili bir yatırımcı olarak sorularımza cevap verecek yatırımcı ilişkileri bölümünde kafamıza takılanları soracak bir karşılık bulamıyoruz.
    Evet dün holding ve Naturelgaz yatırımcı ilişkilerini 4-5 kez aradım hiç birinde karşılık bulamadım. Her defasında santral, ilgili şirketin yatırımcı ilişkilerini bağlıyor cevap yok. En son dayanmadım, bu koskoca holdingin bir yatırımcı ilişkilerinde kimse olmaz mı dedim. En son kendimi alamadım, bu şirket battı mı dedim. Santralde görevli bayan beyefendi ondan emin olunuz ki şirket batmadı(insanlar yüzsüz.....Bu konuda son sözüm sayın Patron bir yatırımcı olarak sana ne yaptık, Bu kadar büyük nefretin bir sebebi mutlaka olmalı, çık gereken açıklamayı yap. Bu işler öyle liman almakla, dolar bazında şirketin gördüğü fiyatın neredeyse, bugünkü fiyatla 0,33 dolar dersek, en yüksek fiyatı 5 dolar dersek neredeyse 1/16 sı ile ölü fiyatına hisse geri alımı ile olmuyor.
    Burada eski yatırımcı dışında yeni yatırımcılar bilmez, yıllar önce düzenlediğniz telekonferanslarda bir yatırımcının hisse fiyatı düşüklüğü ile ilgili fiyatlamada herşeyin şirketin kontrolü altında olduğunu dile getirmiştiniz ki sanırım şimdi bu kontrolü sayın B.B sağlıyorsunuz. Ne diyelim size de Allah uzun ömür versin yoksa şirketin iyi halini sizde göremeyeceksiniz ki bence eğer ilahi adalet varsa görememeniz lazım...Ben bu konuda duacıyım..ve ancak bunu yapabiliyorum. Çünkü siz güçlüsünüz.
    son olarak aklımdan çok şey geçiriyorum; bazen bir TV kanalını alıp Naturelgaz kamyonun önünü kesip yapılan yanlışları dile getirmeyi, bazende şeytana uyup gerekeni yapmayı, hak hukukun vermediği cezayı vermeyi bile düşünmüyor değilim. Bir yatırımcı bu kadar doldurulmaz. Bin bir güçlükle biriktirdiği tasarufların her gün çaresizce erimesini kabul edemez. etmemeli de... saygılarımla...

2. Sayın beşiktaşın yazdıklarının üstüne ben de ek bir bilgi vereyim görselini eklediğim veriler Amerika da ki yıllar itibariyle halka ırzları gösteriyor;

Number of IPOs sütununda yer alan rakamlar yıllar itibariyle Amerika da ki halka arz firma sayısı.... "Aggregate Amount Left on the Table" sütunun da yer alan tutar da halka arzların alımı için girilen miktar ancak lot olmadığı için alım gerçekleşememiş tutardır...

şimdi özellikle dikkat etmenizi istediğim kısım ekonomik kriz öncesi halka arz sayılarına bakın ? tabi bu ekonomik krizler daha sonraları da bizi vurmuştu... biz de ki halka arzların sonrasında da aynı sonu yaşar mıyız diye insan sormadan edemiyor....

3. 1999 da 0.19 lira.
    2000 de 3.55 lira.

Fibonacci sayıları. 2.3.5.8.13.21.34....

Bunun 21 yılı doldu.

2022 de 1.81 lira.
    Bu yıl 14 lira.
    Yetmez bu kadar uzun süre için bu tazyik.

13 yıla örnekler. 2006 2019 dönemi. Fmizp Maalt Deva grafikleri. 13 yıl sonra benzer tazyikler patlamalar.

4. NG halka arzından sonra Maçkolik konusunda da Twitter’da iddialar çıkmaya başladı. Altından ne çıkacak bakalım

5. Kılıçdaroğlu: Borsa’da vatandaşımızı soydular. Görülmemiş bir operasyona maruz kaldı küçük yatırımcı. Çok üzgünüm, uyarmaya çalışmıştım. Beni dinlemeyenler, alay edenler oldu. Canları sağ olsun. Çalınanı tahsil edeceğiz manipülatörlerden. 15 Mayıs günü Borsa'ya soruşturma emri vereceğim.

QUOTE=diyojen57;6406249]NG halka arzından sonra Maçkolik konusunda da Twitter’da iddialar çıkmaya başladı. Altından ne çıkacak bakalım[/QUOTE]

6. İnsanların farklı görüşleri olabilir ve onları da ilgili yerlerde dile getirebilirler buna diyecek bir şey yok ama burası GLYHO formudur. Lütfen burada siyaset yapmayın.

7. Neyse bosverin onu bunu eeee bilanco zamanı geldi nice olur haller? . . . . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. slm ...beşiktaş ....siyaset yapmadan borsacılık yaparsan kanımca daha iyi olur....herkes fikirlerine saygı duyman lazım...bence tabiiiiii ....14 mayıs bize beyinlilerin ülkeyi yönettiği adil bir seçim getirsin.......ne mutlu türküm diyene.....
    Son düzenleme : aysha; 09-05-2023 saat: 01:13.

Sayfa 10/160 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •