Sayfa 165/165 İlkİlk ... 65115155163164165
Arama sonucu : 1316 madde; 1,313 - 1,316 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis Kutman oyunu çok sert ve acımasız oynuyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum dünden beri. Mal toplu diyorsun ( bana gorede öyle) neden hala bu kadar yatırımcısını eziyor. Bu yatırımcı gemi su alıp batarken kaçmadı bedelliye katlandı biraz gülmek istemesi suç mu ? Yani nankörlük yapıyor kutman ortaklarına.
    Ben ofer filan bilmem şu an kağıt üstünde sahip belli. Beni ilgilendiren kısmı yatırımcı olarak kar zarar durumu. Ama ben sürekli zarar ediyorsam ki işler iyi iken demek ki ortağım paramı çalıyor demektir.
    Son olarak Kutman çok ama çok ayıp ediyor ve zaten zayıf olan itibarını kökten yok ediyor. Çok ah aliyor.
    1. Bu oyunun karakteri böyle %80 kaybetmeden gerisi para kazanamaz.

2. Yatırımcı ezilmek istiyorsa adam ne yapsın. yok ezilmek istemiyorsa bu kağıtta ne işi var?

3. Bir insanın yapacağı en buyük hata kendine yalan söylemesi. Gemi batarken yatırımcı kaçmadı DEĞİLLLLL. gemi batmayacak sanar Amatör yatırımcı. oysaki batar. işte bunu kabul etmez ve malda kalır. sonrada gemiyi terk etmedim diyerek avunur. öyle bir sey yok..

4. ŞİRKETTTTTTTTT YATIRIMLARI BİTMEDENNNNNN O ŞİRKETTENNNNNNN COKKKKKK FAZLAAAAAAA BEKLENTİNNNNNNN OLMASINNNNNNNNNNN. BU MEVZUYU DA DAHA FAZLA UZATMAYINNNNNNNNNNN. BU BÖYLE BİLİNEEEEEEE.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku

2. Yatırımcı ezilmek istiyorsa adam ne yapsın. yok ezilmek istemiyorsa bu kağıtta ne işi var?

3. Bir insanın yapacağı en buyük hata kendine yalan söylemesi. Gemi batarken yatırımcı kaçmadı DEĞİLLLLL. gemi batmayacak sanar Amatör yatırımcı. oysaki batar. işte bunu kabul etmez ve malda kalır. sonrada gemiyi terk etmedim diyerek avunur. öyle bir sey yok..

4. ŞİRKETTTTTTTTT YATIRIMLARI BİTMEDENNNNNN O ŞİRKETTENNNNNNN COKKKKKK FAZLAAAAAAA BEKLENTİNNNNNNN OLMASINNNNNNNNNNN. BU MEVZUYU DA DAHA FAZLA UZATMAYINNNNNNNNNNN. BU BÖYLE BİLİNEEEEEEE.
    Yatırım bitmezzz.Burda durmayın diyorsun. Onu anladık ama 2. Madde çok ağır ama gerçeği söylemişsin.Tesekkurler.

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku

Sayın beşiktaş ben soruyu soruları değiştireyim... yatırım yani liman alımları kutman emekli olmadan biter mi?
    kutman emekli olsada liman alımları aynı hızla devam eder mi? veya kutman emekli olduğunda liman ayağı kalır mı

4.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın beşiktaş ben soruyu soruları değiştireyim... yatırım yani liman alımları kutman emekli olmadan biter mi?
    kutman emekli olsada liman alımları aynı hızla devam eder mi? veya kutman emekli olduğunda liman ayağı kalır mı

1. Bitmez
    2. Mehmetciğimin emekli olması neyi değiştirecek?
    3. Kast edilen sey şirket ne zaman kutmandan kurtulur sorusu ise kurtulunması gereken mehmetcik değil turk borsasına hakim olan anlayıstır. Oda öyle değişecek bir şey değil. Zira bizim millette paylaşma diye bir şey yok. Herkes bir köşenin sahibi olmak peşinde. Köşe sahibi olanlarda orayı bırakmıyor. En guzel örnek BUCIM de tarman efendi diyebiliriz.
    Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 165/165 İlkİlk ... 65115155163164165

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •