Sayfa 113/759 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 897 - 904 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. 1.xxx lere haftaya merhaba deriz.Tutunursak 1200 1300 çok hızlı gelir.
    Hisse ler 10 100 1000 gibi rakamları geçtiği anda çok hızlı ralli yapar der Jesse Livermore abimiz.

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Aynen, ben bazen size benzer taktikler uyguluyorum terste kaldığım zamanlar kredi den fayda sağlıyorum. Böyle böyle lot miktarımı 16 ayda yüzde 25 arttırdım froto da
    Gecmişte yapıyodum abi ben bunu cok da faydasını gördüm hiç ummazdım hektas tan cok para kazandım bazılarında dolar bazlı korudum bazılarında dolar bzlı katladım nasibimize ulaştık.
    Şimdi maaştan artınca ekliyorum elime toplu para gelirse ekliyorum bşr de temettüleri ekliyorum bşr de kısa orta vade teknik inceleme yapıp yakaladıgım kagıt olursa ordakini de buraya ekliyorum.
    Mesela gecen bir kağıt almıstım bir yıldan gazla oldu tuttum dolar bazlı kazandım baya bir de o zaman ford tan aldıgım hisseden bugün yüzde 30 daha fazla alıyorum ekledim buraya…
    Öyle öyle malımızı çoğaltmaya çalışıyorum.
    Syg

3.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Aynen, ben bazen size benzer taktikler uyguluyorum terste kaldığım zamanlar kredi den fayda sağlıyorum. Böyle böyle lot miktarımı 16 ayda yüzde 25 arttırdım froto da
    Bende bu tekniği uygulayarak son altı ayda hisse sayımın yüzde onunu kaybettim. Küçük küçük al sat yapayım derken her seferinde çarpıldım.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    1.xxx lere haftaya merhaba deriz.Tutunursak 1200 1300 çok hızlı gelir.
    Hisse ler 10 100 1000 gibi rakamları geçtiği anda çok hızlı ralli yapar der Jesse Livermore abimiz.
    hayır öyle demez

5.  Alıntı Originally Posted by skyhan9c Yazıyı Oku
    Bende bu tekniği uygulayarak son altı ayda hisse sayımın yüzde onunu kaybettim. Küçük küçük al sat yapayım derken her seferinde çarpıldım.
    Kredi bazen faydalı oluyor. Uzuldum

6.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    hayır öyle demez
    Uzun zaman oldu kitabını okuyalı . nasıl diyordu tam ? Bir borsa spekülatörünün anılarında idi?

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ben şirketten güzel temettü bekliyorum bu yılın ikinci temettüsünde…
    Para lazım;)
    Ytd syg
    Ben net 20 liraya razıyım sayın uzunvade87. Seneye Allah kerim...

8.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ben net 20 liraya razıyım sayın uzunvade87. Seneye Allah kerim...
    Eyvallah abi…
    Bana nakit lazım deprem bölgesine yollucaz arkadaslarla ford vermezse bu yıl ford a ekleme yapamam.
    Bunu düşünmemiştim nakit degerlemesini kenarda iyi yapmak lazım aslında Allah korusun acil ihtiyac oldu mu para bulamıyoruz.
    Olmadı üstümdeki arabaları sattırırım ordan telafi ederiz…
    Kriz zamanları nakit kraldır diyorlarmış dogruymus.
    Ticarette hesap kitap yapılıyor da kişisel hesaplar için de nakit önemliymiş.
    Ondan iştahlıyım temettüye…
    Bu arada f max yatırımları devam ediyormuş.Yakıt alanında…
    Bir de bizim bilanço dün acıklanması gerekiyordu gec kaldı sanırım…
    Syg

Sayfa 113/759 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •