Sayfa 4/798 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 25 - 32 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Merhaba arkadaslar, yine ben 🙋🏻 bugun nakitimin %30u ile ekleme yaptim 605'ten, lakin hem endeks hem froto nispeten yuksekte gibi gelmiyor mu size de? Nakiti uce bolup alayim diyordum ama secim tantanasi bitip politikalar netlesene kadar likitte mi beklesem diyorum bir yandan da. Sirketten yana bir sikintim yok da memleketin hal-i pur melaline guvenemiyorum 🥲

2. Nedir bu 3 gündür bize çektirdiği yahu?

3.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Nedir bu 3 gündür bize çektirdiği yahu?
    geçen cuma dan bu yana ..ikti , bayılttı

4.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Bana Cep to cep gibi geliyor salkımları silkeliyorlar ki çürükler dökülsün.
    Velakin çürükleri de dolduran kendisi kağıda ne beklersin ki ? neden alım fırsatı verirsin ki ?
    Neyse biz işimize bakalım çalı arkasında biriktirmeye devam.
    ford dan çıkanı ford a koyacaklar. şöyle : Bofa (citi) çıkış yapıyor gibi görünse de bilanço öncesi bunların hepsini geri alacak. Yani fordan boşa çıkardıkları ile ford u yükseltecek , yeni para sokmadan . Kısada çok az zarar edecek gibi görünsede direnci kırdırıp kaldıraç etkisi ile 700 leri buldurur.

5. Hayırlı olsun

SM-T720 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar, yine ben ���� bugun nakitimin %30u ile ekleme yaptim 605'ten, lakin hem endeks hem froto nispeten yuksekte gibi gelmiyor mu size de? Nakiti uce bolup alayim diyordum ama secim tantanasi bitip politikalar netlesene kadar likitte mi beklesem diyorum bir yandan da. Sirketten yana bir sikintim yok da memleketin hal-i pur melaline guvenemiyorum ��
    Meselede o zaten. Portföyümdeki şirketlerin hepsine güveniyorum, Ford gibi bazılarına çok güveniyorum hatta. Hisse satmıyorum, hatta düşüşlerde 2-3 süren yatay seyirlerin sonlarında alıyorum. Ama ülke riskimiz çok yüksek. Çok daha yüksek tutarlı alım yapabilecekken elim gitmiyor hep daha kısıtlı ekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Selecta Yazıyı Oku
    Meselede o zaten. Portföyümdeki şirketlerin hepsine güveniyorum, Ford gibi bazılarına çok güveniyorum hatta. Hisse satmıyorum, hatta düşüşlerde 2-3 süren yatay seyirlerin sonlarında alıyorum. Ama ülke riskimiz çok yüksek. Çok daha yüksek tutarlı alım yapabilecekken elim gitmiyor hep daha kısıtlı ekliyorum.
    Haklısınız, ralliden bir sure once 1300 endekste iken daha fazla ne olabilir diye korkmuyordum ama simdi ulke riskinin yaninda bir de epey gitti endeks.

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yüzde 1 bile eksi yapamadı.Karşılanıyor satışlar.Bu yeni alıcılar BOFA nın malını aldıktan sonra 700 e yelken açtıracak.Tabi cep to cep değilse satış.Öyle olma ihtimali de çok yüksek.
    Bugün artık bozmayıp 630 lara doğru bir atak yapması lazım.İlk çeyrek şok bir bilanço gelebilir (iyi manada) Bu fiyatlarda değil BOFA FED gelse tutamazlar.BOFA Yancıları ile çalışıyor.almak istediği kağıtlarda satış satmak istediği kağıtlarda alım yapıyor gibi gözüküyor.dikkat edin.

Sayfa 4/798 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •