Sayfa 494/741 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 5927 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Begenmeyen okumasın.
    Ric terbiyeni takın ağzını topla.Efendi ol.
    Analiz yapmışmış.
    Avrupa da ticari araçlarda 2023 yılında artış var.
    Romanya fabrikası 3 4 yıla istenilen seviyeye gelir diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Birbirinizi eleştirmenin bir anlamı yok, saygılı olmakta fayda var. Zaten froto yeteri kadar insanları yordu. Bir de birbirinizi yormayın, sağlığınız bozulur. Sağlık ve huzurun yerini hiç bir şey tutmaz. Bu iki değeri yitirdik mi yerine gelmeleri zor oluyor. Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
    bundan haberimiz var mıydı?
    Avrupa Birliği, 2024ün ikinci yarısından itibaren otomobillerde kara kutu bulunmasını zorunlu hale getirdi.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bundan haberimiz var mıydı?
    Avrupa Birliği, 2024ün ikinci yarısından itibaren otomobillerde kara kutu bulunmasını zorunlu hale getirdi.
    Böyle önemli haberlere ne gerek var yahu

Goygoy,boş muhabbet lazim topike

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Belli sınıf araçlara geliyormuş. Ayrıca Abd de 2012 yılında buna geçilmesine karar verilmiş ve fekat hâla daha geçilememiş..

Kaynak: https://www.ntv.com.tr/otomobil/otom...tE-pa-nNPIEsUA

6.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Birbirinizi eleştirmenin bir anlamı yok, saygılı olmakta fayda var. Zaten froto yeteri kadar insanları yordu. Bir de birbirinizi yormayın, sağlığınız bozulur. Sağlık ve huzurun yerini hiç bir şey tutmaz. Bu iki değeri yitirdik mi yerine gelmeleri zor oluyor. Saygılar.
    3 5 kişi bel altı muhabbeti şiar edinmiş.Hakaret ve iftiralarla yorumlar yapıyorlar.

Burda geçmişteki yorumları bilen bilir belki.Romanya fabrikası alınmazdan evvel Ford otosan ın Avrupa dan tesis alacagını öngörmüştüm.Nitekim bu bir yıl sonra gerçekleşti.
    Teknik analiz ya da günlük fiyat hareektlerinden bagımsız hareket etmek benim özelliğim.
    Avrupadaki tesis alacagını duymamıstık ama ben patron olsam şirketi nereye yönlendirirdim bakıs acısıyla düşünmüştüm.Tabiatıyla bildiğimiz bilmediğimiz şeyleri yazıyoruz öğreniyoruz.
    Payımı da tutuyorum.Temettüleri de ikinci üçüncü şirket için tekrar düşünmekle beraber henüz karar vermedim.
    Ancak gün içindeki dar vakitte 5 10 dk ugrayıp gidiyoruz.Burda agız dolusu bel altı muhabbete maruz kalıyoruz.
    Haliyle bu tiplere sinirleniyoruz.
    Bunlar kıskanç ve kişilik sorunu olan yaşlı tipler olabilir.Benim için çok önemli değil bir taraftan cehaletleri ile eğleniyorum bir taraftan da fikrim varsa yazıp gidiyorum.
    Zamanla bunlar da azalıp gidecektir.
    Syg ytd

Sayfa 494/741 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •