Sayfa 84/749 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 5992 madde; 665 - 672 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Ülkede borsaya açılmak, para tokatlamak diye görülüyor
    Şu noktada inanın aynı gruptan veya holdingten neyse artık borsaya açılan çok şirket varsa kesin bir çapanoğlu dönüyordur diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ağırlıklı otomotiv sektöründe olmak üzere 60 ürünün gümrük vergisi askıya alındı

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0230622-13.pdf

İnşallah bize bayağı faydası olur.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Kudurdu kudurdu

720tl anlık

ytd

3. 723 zirve fiyatını gördü kıymetlim.
    Y.T.D

4. 672 dip 723 tepe
    50 tl dipten hareket çekti.
    Kudurdu kudurdu.
    Sene bitmeden hedef 1.xxx

5. dolar bazında reel kazanç isterük
    50 dolar isterük

6.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Off off
    Bu ülke düzelemeyecek
    Depoya raf yaptıracağız adam fiyat veremem yarın faiz artış durumu var diyor
    Finansın f harfinden anlamaz ama eğer dolar düşerse yüzde 80 karı 70 e düşer diye bu muameleyi yapıyor

Bu ülkede hala metrodan inmeden, binmeye çalışanlar var

Sunroof u açıp boş sigara paketi atanlar var

Yani özetle yaptığı işe inanmayan, anlık yaşayan, ömürlük firma olmaya çalışmayanlar var

El altından 100 fazla alıp arabayı sıraya göre değil adama göre satanlar var

Var oğlu var

Neyi düzelteceğiz, nereden başlayacağız

Ülkede borsaya açılmak, para tokatlamak diye görülüyor

Sizi anlıyorum inanın
    Baştakiler be yapıyorsa vatandaş da onu yapıyor.

Bakıyorlar ki üst taraf kafasına göre malı götürüyor, alt tabaka da aynısını uyguluyor

Sonra kim kimden hesap soracak? Vatandaş zaten mevcut iktidardan memnun ki yeniden yeniden seçiyor. Vergisini vermeyen, karaborsacılık yapanlara bu iktidarın hesap sorabilmesinin imkanı yok.

Bu artık kendi kendini besleyen bir düzenek.

Bir şekilde kıyamet kopuncaya kadar da gittiği yere kadar gidecek. Gidemediği gün gelince birşeyler olur. . .iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum ama bir yerde film kopacak.

Bir önceki sefer filmin sonuna geldiğimizde hayırlı olmuştu. Bu sefer aynısı olmayabilir.

7. Kısa yoldan köşeyi dönmek isteyenlerin iktidarında rantçılıktan başka para eden meslek olmaz. 1e alacan 2ye 3e satacan. 10bin tl ye bir ay çalışmakla ömür mü geçer

8. Merhaba
    Bugün KAP a düştü
    BİST Kurumsal Yönetim Endeksi (XKURY)
    Ana Sayfa » BİST Kurumsal Yönetim Endeksi (XKURY)
    BIST Kurumsal Yönetim Endeksi (XKURY), Kurumsal Yönetim İlkeleri’ni uygulayan şirketlerin dahil edildiği endekstir.

BIST Kurumsal Yönetim Endeksi’nin amacı, payları Borsa İstanbul pazarlarında (Gözaltı Pazarı ve C Listesi hariç) işlem gören ve kurumsal yönetim ilkelerine uyum notu 10 üzerinden en az 7, her bir ana başlık itibarıyla 10 üzerinden en az 6,5 olan şirketlerin fiyat ve getiri performansının ölçülmesidir.

Kurumsal Yönetim İlkelerine uyum notu, SPK tarafından belirlenmiş derecelendirme kuruluşları listesinde bulunan derecelendirme kuruluşlarınca, şirketin tüm kurumsal yönetim ilkelerine uyumuna ilişkin yapılan değerlendirme sonucunda verilmektedir. Derecelendirme notunun derecelendirme yaptırmak isteyen şirketin talebi nedeniyle verilmesi ve yıllık olarak yenilenmesi şarttır. Asgari derecelendirme notu şartını sağlayan şirketlerin payları, derecelendirme notunun KAP’ta yayımlandığı günü takip eden iş gününde endekse alınır. (KAP’ta yarım günlerde saat 12:00, diğer günlerde saat 16:30’dan sonra yayımlanan bildirimler bir sonraki iş günü yayımlanmış kabul edilir.)

Kurumsal Yönetim Endeksi’nin hesaplanmasına 31.08.2007 tarihinde başlanmış olup, endeksin başlangıç değeri 48.082,17’dir.

BIST Kurumsal Yönetim Endeksi kapsamındaki şirketlerin derecelendirme notlarına, şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndaki açıklamalarından ulaşılabilmektedir.

BIST Kurumsal Yönetim Endeksi (XKURY) hakkında temel kurallara bu linkten ulaşabilirsiniz:

BIST Kurumsal Yönetim Endeksi, 31 Ağustos 2007 tarihinde hesaplanmaya başladığında içeriğinde 5 şirket vardı, bugün 50 şirket var.

2009 başından bu yana geçen süre içinde BIST Kurumsal Yönetim Endeksi, %444 artış kaydederken, BIST 100 Endeksi’nin yükselişi %387 olarak gerçekleşti:

Sayfa 84/749 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •