Sayfa 588/674 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Son 3 ay takasinda 2 m lot citi, 228k deutche alımları var. Fordu olanlar kıymetini bilsin.2020 mart pandemide 40 TL civariydi o zaman alanlar ihya oldu.Aldiklari temettuler cabası. Guzel günlerde harcamayı nasip etsin olanlara inş.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Son 3 ay takasinda 2 m lot citi, 228k deutche alımları var. Fordu olanlar kıymetini bilsin.2020 mart pandemide 40 TL civariydi o zaman alanlar ihya oldu.Aldiklari temettuler cabası. Guzel günlerde harcamayı nasip etsin olanlara inş.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fort çok güzel hisse ama aynı miktar getiri nerdeyse imkansız, bir defa tüm dünyayı etkileyen covid virüsü vardı. Sağlık dışındaki tüm sektörlerde çok olumsuz etkiledi. Yine bu denli ağır şartlar yasanmazsa 4 yılda fiyatı 30 a katlamasi imkansız.

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hakkaten buranın seviyesi iyice düştü…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

evet gercekten de burasının seviyesi çok düşük ...

Lütfen geyik muhabbetlerinizi...
    karşılıklı laf sokma atışma giydirme vb yazışmalarınızı
    özelden yapın ...///

sonradan ben neden geyik yazısı nedeniyle banlandım.. DEMEYİN...
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

4. [QUOTE=skyhan9c;6759068]Madem yetkili gibi yazıyorsun altı aydır gözlerinde mertek mi vardı da geyik muhabbeti yapanları görüp engelleyemedin. Şimdi kalkmış aklınca millete posta koymaya çalışıyor. Beni banlamassan hatta üyeliğimi silmezsen adam değilsin. Hadi şimdi bak işine.[/

6 ay gecikmiş de olsa zararın neresinden dönülürse kardır, forumun şirazesi kaymıştı iyicene.

5.  Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku
    evet gercekten de burasının seviyesi çok düşük ...

Lütfen geyik muhabbetlerinizi...
    karşılıklı laf sokma atışma giydirme vb yazışmalarınızı
    özelden yapın ...///

sonradan ben neden geyik yazısı nedeniyle banlandım.. DEMEYİN...
    Sn karadeniz mesaj olarak bana katıldıgı için bu alıntıyı yaptıgını iletti.
    Yanlış anladıgım için özür diliyorum kendisinden.
    Burayı daha önce de söyledim önemsiyorum çünkü öğretici bir platform oldugunu düşünüyorum.
    Farklı fikirlerin susturulmaması adına da dikkat edilmesini tavsiye ediyorum.(Bu tavsiyem alaycı üyelere)
    Hem bir şeyler katıyoruz hem de bir şeyler öğreniyoruz.Çünkü para kazanmaktan ziyade yatırım yapmak cok zevkli bir şey….
    İyi akşamlar herkese…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. https://demokratkocaeli.com/haber/19...i-kolaylasacak

Zort Fort derken Ramazanı da yarıladık.

7. Forumların devri kapanalı çok oldu, bu forumun yöneticileri kabul etsin ya da etmesin artık devirleri kapandı. Diğer platformlarda olan ve kullanıcılara sayısız kolaylık, önemli insanlara ulaşabilme ve özgürlük alanı sağlayan pek çok özellikten altyapı olarak mahrumlar, en basitinden diğer platformlarda insanlar kendi moderasyonlarını kendileri yapma özgürlüğüne sahip iken burada bir kaç kişinin hükmünde olması bile başlı başına buranın demode olduğunun net kanıtı.

Demode olan yere de kaliteli adam gelmez, olanlarda gider ve gittiler zaten. Ama bu gidişlerin sebebi ne burada goy goy yapılması ne de gereksiz yazılması. Sebebi ilk paragrafta yazdıklarım. Biz sadece ortama ayak uyduruyoruz hepsi bu.

Bu forumun yöneticileri kabul etsinler ya da etmesinler durum bu. Geçmişten gelen bir alışkanlıktan ibaretti burada yazmamız, yoksa bir kaç dost hariç bu kadar kalitesiz tiplerin eline kalmış bir platformun içinde bundan 15-20 sene önce ki kaliteli günleri akla getirince goy goy yapmak gibi saçma sapan şeyler dahi insana keyif vermiyor. Yöneticiler içinde bulundukları platformun geleceği olmadığını bilerek analizlerini ve planlamalarını buna göre yapsın.

23 yıldır bu platformda yazan, çok eski günlerin hatırı olan ve o günlerin hatırı için yazdığım son sözlerim bunlardır.

Byeeeee
    Az insan çok huzur

8. Artık yazmayacaginiza üzüldüm sayın ric. Burada bu kadar uzun süredir fort toplayan birini görmek iyi geliyordu.Ama dediklerinizde haklisiniz, o kadar gelişmiş sosyal medya araçları var ki forum devri kapanali çok oldu. Hayırlısı olsun diyelim.

Sayfa 588/674 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •