Sayfa 765/765 İlkİlk ... 265665715755763764765
Arama sonucu : 6114 madde; 6,113 - 6,114 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by hasir Yazıyı Oku
    Teknikçi kıvraklığını bırakınız, yanıldım deyiniz. Sayenizde 1100tl altından alım yapamayanların vebalini aldınız.
    güzel kardeşim;
    bugün froto 1445 den mi kapattı?yanıldım diyeyim..bak tüm paylaşımlarıma bunların hepsi benim senaryolarım demedim mi?peki daha önceki benzerliklerini de grafiklerde göstermedim mi?onuda geçtim kimse atıp tutuyor sonra geri çekiliyor demesin diye alıp sattığımın dekontlarını paylaşmadım mı?kıvrak adam bunu yapar mı?
    beni tanıyormusun ki bana kıvrak diyorsun?
    hepsini bir kenara bırak dediğin gibi olsun,herkese malınızı satın %20 düşecek dedim..sonra kenara çekildim diyelim..
    bak şimdi geçmişe bak benim dediğim zamandan 20 gün sonra %9,4 civarı düştü..dön geri oku yazdıklarımı.
    niye demedin ki abi haklıymışsın dediğin gibi düşüyor?hadi ben %10,6 için kıvrağım güzel kardeşim..peki %9,4 için sen ne oluyorsun???
    seni hatırladım..nerden biliyormusun?o %9 düştükten sonra bir %2 çıktı,biriside şimdi gürsel ne yapıyor dedi,sende kulak çınlamasından muzdariptir şimdi o dedin...doğru mu?bişe dedim mi?düşerken senin neren çınlıyor du demedim..
    bu ne samimiyet kardeşim?hayırdır?sen tanımadığın insanlarla böyle mi konuşuyorsun?
    güzel kardeşim;
    senden önce fatih diye bir arkadaşta aynı şekilde bir şeyler demiş..sizin nezdinizde yine aynı şeyleri söyleyip rahatlamak isteyen herkes için geçerli bana deyin ki;
    abi,sen her nekadar bunlar benim senaryolarım siz amel etmeyin desende biz etkilendik sattık yerine koyamadık..
    bende derim ki;
    güzel kardeşim özelden bana numaranı yaz,dediğin gibi o tarih aralığında satış yaptığın dekontu bana gönder,bu foruma yazı yazdığın bilgisayarı da getir ki ıp den sen olduğunu teyit edelim,ben o sattığın lotlar kadar kendime alıp sana virman edeyim....
    ben dediğimi yaparım..bu hayatta insanın karşısına çıkabilecek en düzgün adamlardan biriyim ben..
    belliki gençsin , naçizane ,bilmediğin tanımadığın insanlarla konuşurken cümlelerini seç..bugün olmaz ama yarın mutlaka başına bir şey gelir..
    yarın tüm gün mesajını bekleyeceğim..gelmezse;
    bir daha benimle irtibata geçme...

2. Sizden etkilenip satanın aklına şaşarım ;)

Sayfa 765/765 İlkİlk ... 265665715755763764765

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •