Sayfa 741/741 İlkİlk ... 241641691731739740741
Arama sonucu : 5924 madde; 5,921 - 5,924 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Kamuda servis işi kalkıyor, transit için iyi değil, lakin Ford Puma için şöyle cezbedici fiyatlar açıklasa, çok çok satsa, dağ taş Puma olsa....
    Aracımı yenilemek derdine düştüm bu ara, kısmet olursa tabii...

Genelde yetkili satıcıların 2. el ilanlarına bakıyorum, bu kadar puma spor ayakkabı mağazalarında yoktur herhalde

Adeta bir porshe gibi ya da tosbağaların büyüğü gibi bi tipi var çok acayip tatlı bi araba.

Bugün toyotayı aradım, korolla için 250k kredi var ve liste fiyatından 100k civarı indirim yaptılar, daha telefonda bi de.
    İşler kötü heralde, bayiiler korktuğunda aç gözlü olmak lazım demişti vorın büfedeki yaşlı amca...

2.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Aracımı yenilemek derdine düştüm bu ara, kısmet olursa tabii...

Genelde yetkili satıcıların 2. el ilanlarına bakıyorum, bu kadar puma spor ayakkabı mağazalarında yoktur herhalde

Adeta bir porshe gibi ya da tosbağaların büyüğü gibi bi tipi var çok acayip tatlı bi araba.

Bugün toyotayı aradım, korolla için 250k kredi var ve liste fiyatından 100k civarı indirim yaptılar, daha telefonda bi de.
    İşler kötü heralde, bayiiler korktuğunda aç gözlü olmak lazım demişti vorın büfedeki yaşlı amca...
    bastır...daha da indirim alırsın

3.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Hocam sen yazmasan mı ya. Ne dersin.
    Yada neden satmıyorsun.
    Tamam özgür ortam tabii ki karışamam ama bu kadar kötü tablo neden çiziyorsun yahu.
    İkili tepe olsa ne olmasa ne olur. Mesela 900 e düşse ne olur.
    Kısa vadeli, kredi ile, başkasından borç alarak mı hisse alıyorsun.
    Pandemi oldu, kimse araba almaz, sokağa çıkılmayacak denildi, buradan geçtik, kamu araç satsa ne olur, ikili tepe olsa ne olur, enflasyon muhasebesi olsa ne olur vs vs vs

Size naçizane tavsiyem, biraz rahatlayın. Bu kadar kafanıza takmayın.

Kırmak için yazmadım ama valla bezdim yahu

ama sağlam yatırımcı hakkını verelim..bu kadar araştırma ,veri, olasılık...
    işin bir ucu buysa diğeride rahat olun kafanıza takmayın ford a bir şey olmaz vs vs olmamalı..bende kırmak için yazmıyorum
    dönem dönem olur,,ford a da bir şey olur ama atlatır onda bir sıkıntı yok..her zaman değerine gelir..bizim burda kıt aklımızla masaya serdiğimiz herseye yöneticiler 3 sene önce sermiştir pozisyon almıştır..ford un yöneticileri A+..
    bu geçiş dönemlerinde ky olarak max faydayı nasıl sağlarız?
    sadece temettü mü beklemek lazım?
    sermayenin zaman maliyeti yok mu?
    kırılma dönemlerinde lot arttırmayalım mı?
    satıp almak ford a ihanet değildir,900 e gelsin gelmeside lazım (ben 970 hesapladım 900 değil ),o arada sende lot arttır..kötü mü oldu şimdi..
    yada hiç bir şey yapma pozisyonunu devam ettir ama sanki endekste , ford da herşey çok iyiymiş gibi de rahat olma..
    hadi rahatsın,diyenlere bir şey deme..
    siz böyle dediniz diye demiyorum yanlış anlamayın..böyle bir şey demediniz..konu konuyu açtı..
    iki ucuda kıvamında harmanlamak lazım..

4. 2.7 milyar satış yapmış bofa..
    90 m usd ile bir ülkenin borsasını oynatıyor..hale bak...
    garanti biraz karşılayayım demiş...yok..
    Allah tan diğerleri satış yapmamış da (en azından bunu yapalım demişler) biraz frenlendi..
    yarın ne olacak..
    bu alanlar bofa nın karşı komşusuysa seyreyle alemi...

Sayfa 741/741 İlkİlk ... 241641691731739740741

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •