Sayfa 675/735 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon
Arama sonucu : 5880 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,019
     Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Osman kardeşim;
    muhakkak öyle yaptın onu anladım da,demek istediğim senin yaptığın benim beklediğimden daha mı az riskli..ekrana yapışmışsın,stresi var..bildiğin trader oluyorsun sezonluk
    e gel beraber bekleyelim %20 yi.......
    nakit te kal hedefi bekle...
    korelasyon yaptığının iki si de düşerse? yada iki si de çıkarsa?
    Hocam merhaba
    Sizin teknik analizlerinize şahsen saygı duyuyorum, hisse belki de hedeflediginiz yerlere gelecek. Ancak şirketin açıkladığı ocak, şubat, mart ayı satış adetleri de ortada. Muhtemelen çok iyi bir üç aylık kar gelecek ve zaten düşük olan f/k değeri çok daha aşağılara gelecek.. bu durum şu %20 yi beklerken sizi hiç tedirgin etmiyor mu? Teşekkürler, bol kazançlar herkese.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,130
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04281903269458

Haftayi tam da kirmizi emadan kapatmisiz...

Cuma gunu endekse gore biraz zayif gorundu gozume..

Gelecek hafta biraz gevserse 3-5 atarim yine heybeye..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/huseyinkanturk/s...XLHci5QNQ&s=19

Iste bu yuzden diyor Hz Dudu uv trendi 45 derece olacak diye
    Temettü emekliliğini bizde insanlar yanlış anlıyor. Temettü geliri olan adam daha geç emekli olur. Kafa çalıştığı sürece yatırım fırsatlarını aramaya devam eder. Al sat yapar. Ticaret yapar. Sosyal medya geliri elde eder bir şekilde ekstra geliri olur.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ford otosan ın basarılı olması Koc karın ortak olması.
    Ford un diğer tesisleri nasıl bilmiyorum ama global tesislerinde yabancı ortak bulundursalar daha da operasyonel karlılık sağlar.
    Fiat psa pca vs birleşmesi gibi birlşeme yapması lazım.
    Bu olmasa da wv araçlarından üretim yapacak olması bunun ilk adımı bence.
    Belli bir adet altında üretim maliywti kurtarmaz çok çok adet artınca bütüme rolantiye sarıyor her sektörde böyle.
    Anasız babasız büyürsün ortaksız büyüyemezsin.
    Ytd

5. Abd dışişleri bakanını Çin de istenilen gibi karşılamamışlar.
    Savaş öncesi diplomasi çok hızlanır sonra bir anda sessizleşir.
    Aralarında soğuk savaş başlamış.Bir yerde küresel gerginlik olucak.
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Hocam merhaba
    Sizin teknik analizlerinize şahsen saygı duyuyorum, hisse belki de hedeflediginiz yerlere gelecek. Ancak şirketin açıkladığı ocak, şubat, mart ayı satış adetleri de ortada. Muhtemelen çok iyi bir üç aylık kar gelecek ve zaten düşük olan f/k değeri çok daha aşağılara gelecek.. bu durum şu %20 yi beklerken sizi hiç tedirgin etmiyor mu? Teşekkürler, bol kazançlar herkese.
    etmez mi?
    sadece satışlar değil,kap a gelen bir haberde herseye değiştirir..bu sizin hesabınıza bağlı..şöyle ki:
    ben bunu tüm froto larım üzerinden yapmıyorum..bir kısmı ile yapıyorum.diğer kalanları bunun süspansesi..artı bunun altyapısını 2 senedir hazırlıyorum..maliyetim düşük..o da bu arttırımlarla oldu..geçen sene 205 tane koydum..ondan önce 130 adet..şimdi hedefim 300 civarı..böyle olunca stres katsayısı düşüyor..artı hergün grafik içinde tüm olasılıkları her an gözden geçiriyorsun..baktım veriler istediğim gibi değil,bozduğum rakama geldi ..alırım..ne verdimse alırım..çektiğin stres cabası olur..
    teknik olarak bakalım:%70 yükseliş..nerde durduğunu rsı söylüyor..şaşar mı?..çok nadir..uyumsuzluktan sonra bir miktar yükselir,aşağıya iner..öyle de oldu..bundan önceki de öyle oldu.. 3 senedir de kağıdın fıtratını çıkardık..onu geç dediğin gibi bilanço iyi geldi yükseliş devam etti..nereye kadar?düzeltme yapacak..fizik kuralları gereği..bu seferde o oranda düzeltecek..altyapını hazırlayıp oyunu kurup bekleyeceksin..başka türlü olmaz..teknik analiz çalışır..
    froto nun yükselişlerine bak..rsı 30 un altındaki uyumsuzluklarla orantısına bak..bunu yakala bu sefer çıkışı bekle keyifle.froto da flamalar çalışır..düşüşlerde alma 14 e uyumlu gider..yatayda harmonik fonksiyonları sever..
    velhasıl kelam tüm verileri aldım oyuna girdim..daha ne yapabilirim? takdir Allah ın..
    bu arada bist100 de de uyumsuzluk var..bir müddet daha nakit te kalmak iyi olabilir..

7.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    etmez mi?
    sadece satışlar değil,kap a gelen bir haberde herseye değiştirir..bu sizin hesabınıza bağlı..şöyle ki:
    ben bunu tüm froto larım üzerinden yapmıyorum..bir kısmı ile yapıyorum.diğer kalanları bunun süspansesi..artı bunun altyapısını 2 senedir hazırlıyorum..maliyetim düşük..o da bu arttırımlarla oldu..geçen sene 205 tane koydum..ondan önce 130 adet..şimdi hedefim 300 civarı..böyle olunca stres katsayısı düşüyor..artı hergün grafik içinde tüm olasılıkları her an gözden geçiriyorsun..baktım veriler istediğim gibi değil,bozduğum rakama geldi ..alırım..ne verdimse alırım..çektiğin stres cabası olur..
    teknik olarak bakalım:%70 yükseliş..nerde durduğunu rsı söylüyor..şaşar mı?..çok nadir..uyumsuzluktan sonra bir miktar yükselir,aşağıya iner..öyle de oldu..bundan önceki de öyle oldu.. 3 senedir de kağıdın fıtratını çıkardık..onu geç dediğin gibi bilanço iyi geldi yükseliş devam etti..nereye kadar?düzeltme yapacak..fizik kuralları gereği..bu seferde o oranda düzeltecek..altyapını hazırlayıp oyunu kurup bekleyeceksin..başka türlü olmaz..teknik analiz çalışır..
    froto nun yükselişlerine bak..rsı 30 un altındaki uyumsuzluklarla orantısına bak..bunu yakala bu sefer çıkışı bekle keyifle.froto da flamalar çalışır..düşüşlerde alma 14 e uyumlu gider..yatayda harmonik fonksiyonları sever..
    velhasıl kelam tüm verileri aldım oyuna girdim..daha ne yapabilirim? takdir Allah ın..
    bu arada bist100 de de uyumsuzluk var..bir müddet daha nakit te kalmak iyi olabilir..
    Teknik her zaman calısmayabilir ama değil mi?
    Siz cok dikkatli olabilirsiniz ama herkes öyle davranamayabilir.
    Teknikte yazılanlara şerh koymayı öneririm.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Teknik her zaman calısmayabilir ama değil mi?
    Siz cok dikkatli olabilirsiniz ama herkes öyle davranamayabilir.
    Teknikte yazılanlara şerh koymayı öneririm.
    Ytd
    Kıymetli kardeşim,
    dediğin gibi şerh koyalım..o zaman 8f/K dan deli gibi alanlar 7,2 ye geldiğinde de şerh koyalım..yarın 6 ya geldi? hadi ona da şerh koyalım..
    teknik e de şerh koyduk,temel e de..bilim neresinde?
    kaldı ki biz froto düşecek demedik....
    düzeltme yapacak dedik..beklediğimiz de o..
    sen 4 senedir durmadan çıkan (düzeltmesiz) bir kayıt göster,
    herseye şerh koyalım..

Sayfa 675/735 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •