Sayfa 741/741 İlkİlk ... 241641691731739740741
Arama sonucu : 5922 madde; 5,921 - 5,922 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Kamuda servis işi kalkıyor, transit için iyi değil, lakin Ford Puma için şöyle cezbedici fiyatlar açıklasa, çok çok satsa, dağ taş Puma olsa....
    Aracımı yenilemek derdine düştüm bu ara, kısmet olursa tabii...

Genelde yetkili satıcıların 2. el ilanlarına bakıyorum, bu kadar puma spor ayakkabı mağazalarında yoktur herhalde

Adeta bir porshe gibi ya da tosbağaların büyüğü gibi bi tipi var çok acayip tatlı bi araba.

Bugün toyotayı aradım, korolla için 250k kredi var ve liste fiyatından 100k civarı indirim yaptılar, daha telefonda bi de.
    İşler kötü heralde, bayiiler korktuğunda aç gözlü olmak lazım demişti vorın büfedeki yaşlı amca...

2.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Aracımı yenilemek derdine düştüm bu ara, kısmet olursa tabii...

Genelde yetkili satıcıların 2. el ilanlarına bakıyorum, bu kadar puma spor ayakkabı mağazalarında yoktur herhalde

Adeta bir porshe gibi ya da tosbağaların büyüğü gibi bi tipi var çok acayip tatlı bi araba.

Bugün toyotayı aradım, korolla için 250k kredi var ve liste fiyatından 100k civarı indirim yaptılar, daha telefonda bi de.
    İşler kötü heralde, bayiiler korktuğunda aç gözlü olmak lazım demişti vorın büfedeki yaşlı amca...
    bastır...daha da indirim alırsın

Sayfa 741/741 İlkİlk ... 241641691731739740741

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •