Sayfa 405/734 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 5872 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    5-6 gün içinde şirket ihracat ve uretim miktarı ilan edilir. Kasım kara ve deniz taşıt sektörü PMI dikmeyi dikti, yilin en iyisi, şirketteki sayılar da iyi gelirse hareket başlar inşallah. Yurt içi Satış düşük gelecektir çünkü amural gemisi courier yok hâlâ. Dün bayiyi aradim Ocak dedi.
    Peki 2024 yili iicn ongorunuz beklentiniz nedir hocam? Nasil bir yıl gecirir tahminlerinize gore? Bu yildan daha kârlı mı yoksa ayni seviyeler ya da asagisi mi?

2. Boşverin zooort oto yu 2024 ü 2031 i 2069 u, bol bol ıhlamur için, şişkinlik olduğunda afyon doğal sodası tavsiye ederim, sabahları sağlam kahvaltı yapın, çok kilolu olanlar sizde sabahları aç karnına bir yemek kaşığı elma sirkesini 1 bardak suyun içine karıştırıp yapıştırın

Napacanız olum fordu zortu dalganıza bakın, hayat boş gez eğlen coş
    Az insan çok huzur

3. Perakende satış ekim ayına göre artmış, Ekim 5bin küsür, Kasım 7bin küsür. Romanya courier etkisini az da olsa görmeye başladık, üretim tamamen seriye bağladığında Romanya'dan daha fazla courier gelecektir.

https://www.odmd.org.tr/web_2837_1/n...k.aspx?type=35
    Son düzenleme : debo; 04-12-2023 saat: 09:54. Sebep: ekleme

4. Orta ticari ve binekte artış var ancak hafif ticari sadece 260. Örneğin Ağustos'ta bu kalem 3200. Courier üretim gecikmeseydi talebin üst düzeyde olduğu şu dönemde yeni kasasıyla yok satardı. YAzık oldu. Millet yeni yıldan önce aldın aldın hesabıyla saldırıyor. İhracat bakalım ne gelecek?
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Orta ticari ve binekte artış var ancak hafif ticari sadece 260. Örneğin Ağustos'ta bu kalem 3200. Courier üretim gecikmeseydi talebin üst düzeyde olduğu şu dönemde yeni kasasıyla yok satardı. YAzık oldu. Millet yeni yıldan önce aldın aldın hesabıyla saldırıyor. İhracat bakalım ne gelecek?
    çok parlak değil. geçen ay ile aynı. Romanya yı görelim nasılmış

6. liman özellikle son 10 gün hiç boş kalmadı, bakalım ihracat rakamları nasıl gelecek.

7.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    liman özellikle son 10 gün hiç boş kalmadı, bakalım ihracat rakamları nasıl gelecek.
    Limanı nerden takip ettiniz sn debo?

8.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    liman özellikle son 10 gün hiç boş kalmadı, bakalım ihracat rakamları nasıl gelecek.
    Netten takip ediliyor mu bazı liman verilerine bakılıyor ama bu şirketin kendisinin olduğu için acaba bu verilere ulaşılıyor mu?

Sayfa 405/734 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •