Sayfa 477/745 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Aracı kurumların tahminleri çoğu kez tutmaz.
    Okuyun geçin.
    Fiyat şeytandır.
    Piyasa miyoptur.
    Çoğu yatırımcı sepet yapmalıdır.
    Ben sepete karşıyım belli miktara kadar.
    Ytd syg

2. At murattır
    Yeşil ottur.
    Dingil aralığı 3.75 metreden buyuk araçlar köprülerden geçişte daha öok para öderler.

3. İnsanlar burdaki üç beş salça tip yüzünden terk ediyor burayı.
    Yeni bir şeyler öğrenecek olan insanların bilgi akışını da kısıtlıyorlar.
    Bu paylaşım burda kalsın.Temel analiz ile ilgili onlarca faaliyet raporu gecmişe yönelik okumalarını tavsiye ederim.İş insanlarının hayat hikayelerini kendilerinden dinlesinler kitaplarından okusunlar.
    Yarın bir Avrupa seyahetine zorunlu olarak çıkacağım.Uzun süre Avrupa da kalacağım iş sebebiyle.Buraya ugramam.Ford tahtası ve şirket sizlere emanet.
    Kalanlara da bu salça tipler yüzünden sabır diliyorum.İşiniz zor.
    Ytd syg

4. Yine Avrupa seyahatine çıkacağım bir günün son gecesinde viskimi yudumladım ve salça hammadesi domateslerin bol olduğu bir forumda cahillere içeriği dolu dolu olan allame-i cihan yazılarımdan birini yazmaya karar verdim

Benim bilgi ve seviyemden feyz alsınlar diye murad ettim

Her Avrupa seyahatim öncesi bunu yapar bilgimin zekatını veririm, manevi olarak bu şekilde tatmin olabiliyorum.

Ford ToToSan hakkında bugüne kadar tek bir bilgi dahi veremesem de salça ve kalçalar hakkında ki eşi benzeri olmayan bosch marka bilgilerimin zekatını vermez sosyapatlığımı tatmin etmezsem babamın otelinden aldığım 1 milyon dolar maaşı hak etmemiş olurum ve bu beni çok üzer.
    Az insan çok huzur

5. Birazdan benimde uçağım kalkacak. Birleşik krallık, dubai ve Katar turu atacağım. Biraz Seyehat biraz da iş için. Çok büyük iş adamıyım, çokta yoğunum. Çok param var. Bakmayın forum sayfalarına yazdığıma. Maksat vakit geçsin.

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    At murattır
    Yeşil ottur.
    Dingil aralığı 3.75 metreden buyuk araçlar köprülerden geçişte daha öok para öderler.
    Ne atı, ne muratı, ne otu Osman efendi.
    Hektas 100 olacak diye diye 50 den 17 ye indirdiniz.
    Bastiginiz yerde ot bitmiyor.
    İnşallah forda da geçmez gudubet.
    Hani miami de gün batımına karşı viskimizi yudumlayacaktik.
    Tarikatın iki numarasi Osman efendi.
    Bir numarası dudu hazretleri de dergaha kilit vurdu

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ne atı, ne muratı, ne otu Osman efendi.
    Hektas 100 olacak diye diye 50 den 17 ye indirdiniz.
    Bastiginiz yerde ot bitmiyor.
    İnşallah forda da geçmez gudubet.
    Hani miami de gün batımına karşı viskimizi yudumlayacaktik.
    Tarikatın iki numarasi Osman efendi.
    Bir numarası dudu hazretleri de dergaha kilit vurdu

Aaaa çok ayıp, faiz hassasiyeti olan birinin dinde uğursuzluk olmadığını da bilmesi gerekir. Sen de Hektaştaydın belki de senin yüzünden düşmüştür kimbilir diyen de çıkabilir bu mantıkla sana. Ayrıca ben 100 olacak hiç demedim, maşAllah iftira da var. Mayami de viskini de yudumlayacaktın demek.

Alkol içersin, iftira atarsın ama faiz zinhar yasssaaaahh, günaaah. Hangi tarikat bu?

Valla bu Fortu ben çok sevdim. Gün içi sat al yapılmaya çok müsait hisse, satıyorum alıyorum ehonomiye can veriyorum. Kapanışa doğru 811-812 civarı olan hisse bi baktım kapanışta 818 olmuş. Helal ossun.

Sayfa 477/745 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •