Sayfa 118/744 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 5945 madde; 937 - 944 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. İçeride krediye erişim cok zor, dovizin yuzde 40 ini MB karsilik vermek zorundasin, disarida faiz tavan dovizle de borclanamiyon bizim sihirbaz adamlar 6. Ayda 25 milyar/900 milyon dolar- hisse başı 70 Tl nakdi cebine koymuş, faaliyet raporunda hedefi yukarı surmus, borcum dovizle o yuzden borc yukari gitti ama ihracat kalemindeki kur farki geliriyle borc artisi dengeledim kafaya takma şampiyon demiş...Bizim Pembe g..t tayfa bilanco begenmiyor, borc artmış, satis yermis mıy mıy... Yerse yesin, sirket faaliyeti, gelecegi ile alakasi yok.

Froto boyle devam etsin tek basina Turkiye cari acigini kapatir. Ayrica bu bilanco bir milat, 2ç/2023 Eur kur ortalama 22 civari , anlik ortalama otuza yakinsiyor. Bundan sonra asgari sekiz milyarlik ceyrekler konusacak. Hisse basi 100 tl kârlar hesaba girecek.

Alıntı Originally Posted by caner Yazıyı Oku
    % kaç temettü verimi üzerinden hesapladığınızı öğrenebilir miyiz acaba dudu abi

Yatırım tavsiyesi değildir

Sevgi ve saygıyla

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fiyat 330 civarıyken 14.5 lira temettü vermişti
    Bu yıl 1000i geçtikten sonra gelen temettü 50 civarı olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    İçeride krediye erişim cok zor, dovizin yuzde 40 ini MB karsilik vermek zorundasin, disarida faiz tavan dovizle de borclanamiyon bizim sihirbaz adamlar 6. Ayda 25 milyar/900 milyon dolar- hisse başı 70 Tl nakdi cebine koymuş, faaliyet raporunda hedefi yukarı surmus, borcum dovizle o yuzden borc yukari gitti ama ihracat kalemindeki kur farki geliriyle borc artisi dengeledim kafaya takma şampiyon demiş...Bizim Pembe g..t tayfa bilanco begenmiyor, borc artmış, satis yermis mıy mıy... Yerse yesin, sirket faaliyeti, gelecegi ile alakasi yok.

Froto boyle devam etsin tek basina Turkiye cari acigini kapatir. Ayrica bu bilanco bir milat, 2ç/2023 Eur kur ortalama 22 civari , anlik ortalama otuza yakinsiyor. Bundan sonra asgari sekiz milyarlik ceyrekler konusacak. Hisse basi 100 tl kârlar hesaba girecek.
    Hocam yanlış anlamada çok gerginsin gibi yazoyorsun. Yani senin mesajları okurken sanki karşılıklı kavga ediyormuşuz hissene kapılıyorum 😀 bu arada yazdıklarınıza katılıyorum ☺

4.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Hocam yanlış anlamada çok gerginsin gibi yazoyorsun. Yani senin mesajları okurken sanki karşılıklı kavga ediyormuşuz hissene kapılıyorum 😀 bu arada yazdıklarınıza katılıyorum ☺
    Şeker hastasıdır…
    Ya da baska sorunları vardır.
    Pembe g..t falan diyerek de eril dille asagılamaya calısıyor.
    Piyasanın verdiği fiyat tabi ki önemli değil ama piyasa olumsuz algılayabilir.
    Neleri nasıl fiyatladıgını zaten görüyoruz.

Kendisiyle kavga ediyor vardır böyle insanlar hayatta…

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,145
    Hep yazdim bir defa daha yazayim.

2026-2030 arasi 3, 4, 5 evro gibi evro bazinda da artan temettuler siradanlasacak, vaka-i adiye olacak.
    Herkes mental olarak buna hazirlansin.
    Sok olmasin.
    Ben net temettu verimi ortalamasini hep %5 gibi alirim.
    5 evro temettu verirse fiyati da 100 evro olur gibi dusunmek gerekir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Her zamanki gibi güzel bir bilanço. Son 4-5 yıldır hiç kötü bilanço gönderdiğini görmedim. Hep daha iyiye gidiyor her konuda.
    Gelen sonuçlara göre Nakit, nakit akışı, hasılat , brüt kar, EFK ,net kar vs. hepsi çok iyi.
    Marjlarda biraz düşüş var ama satılan araba sayısı arttığından sorun olmamış çok.
    Borcu artması normal sonuçta Romanya'nın en çok hasılat yapan ikinci şirketini satın aldı.
    Craiova fabrikası yavaş yavaş adam oluyor sanki. Hasılatın %22'si Romanya'dan gelmiş. Net kara kayda değer etkisi yok şimdilik.
    Piyasa beklentisinin hafif üstünde gelmiş net kar. Bugün ne olacağı çok önemli değil, önemli olan geleceğin çok parlak olması.
    Bist100'ün piyasa değeri en yüksek şirketinin önünde saygıyla eğiliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi güzel bir bilanço. Son 4-5 yıldır hiç kötü bilanço gönderdiğini görmedim. Hep daha iyiye gidiyor her konuda.
    Gelen sonuçlara göre Nakit, nakit akışı, hasılat , brüt kar, EFK ,net kar vs. hepsi çok iyi.
    Marjlarda biraz düşüş var ama satılan araba sayısı arttığından sorun olmamış çok.
    Borcu artması normal sonuçta Romanya'nın en çok hasılat yapan ikinci şirketini satın aldı.
    Craiova fabrikası yavaş yavaş adam oluyor sanki. Hasılatın %22'si Romanya'dan gelmiş. Net kara kayda değer etkisi yok şimdilik.
    Piyasa beklentisinin hafif üstünde gelmiş net kar. Bugün ne olacağı çok önemli değil, önemli olan geleceğin çok parlak olması.
    Bist100'ün piyasa değeri en yüksek şirketinin önünde saygıyla eğiliyorum.
    Erdi sen cok eski ve degerli bir yazarsin yazilarini sıklastirmani dilerim.
    Isdmr eregl yatirimcisiydin da ayni zamanda. Onlarda durumu nasil goruyorsun ? Daha bekletir mi dersin sence donus ne zaman ?

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buyurun cenaze namazına
    Temettüleri unutun

https://twitter.com/cumhuriyetgzt/st...wojMKCoqlNV_4g

Sayfa 118/744 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz