Sayfa 103/338 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2703 madde; 817 - 824 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Yalnız Eupwr hacim olarak hep bizim üstümüzde hatta genelde ikiye katlıyor ona rağbet daha fazla görünüyor
    hisse adeti de fazladır ondandır bence...tabi beklentileri de güzeldir...ben europower ve cwene ikilisinden cwene yi tercih ettim...iki kat çıkmış bir hisseye karşılık arz fiyatına inmiş bir hisse vardı karşımda..ben de uygun olanını seçtim...cwenenin de beklentileri güzeldir...argesi güçlü, yeni ürünler üretebilen ,kapasitesi yüksek bir şirkettir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bu gün Bi tavana dokunup 165 e geri gelip oralardan Bi yerden kapatsa muhteşem olurdu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Aslında bunu tavana kitlemek ondan daha kolay

4. Her yer yeşilken bizim gırmızıyı kovalamamız yatırımcı da Bi güven bunalımı yaratıyor

5. Cweneyi pek bilen yok. Çoğu kişi halka arz oldu diye almış, insanlar 1.8 gw dan 3 gw a çıkacak kapasitenin, lityum iyon pillerin öneminin, yeni güneş hücresi üretim denemelerinin, şarj istasyonlarının, yenilikçi inverterlerin, solar ekipmanların, şirkete ait santrallerin farkında değil.
    eupwr gesandan dolayı ön planda bu sayede reklamı oldu biz daha yeni oyuncuyuz.

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Her yer yeşilden bizim gırmızıyı kovalamamız yatırımcı da Bi güven bunalımı yaratıyor
    sorun değil dostum..son iki haftada iyi çıkmıştık...160 dirençtir diyenler de satmak istiyorken onları da alıp ,dinlenmemizi de yapıp öyle gidelim...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. gesanda olanlar hatırlar 31,00 tl yi geçerken ne kadar da zorlanmış idik.. o rakamı görmekten artık gına gelmişti hepimize...inanmayanları çoğu orada satmıştı...ben ise ikinci takviyemi 32,00 tl den yapmıştım...

8. Bofa ile ytf ekibi baskiliyo sabahtan beridir.
    Kisada toboda yaptık bı salsalar 167 hedefimiz var ama salmadi gitti gavurun algoritmasi

Sayfa 103/338 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •