Sayfa 1/338 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

Spk Bülteni : https://spk.gov.tr/data/643854a58f95...33/24-2023.pdf

Web sitesi : https://cw-enerji.com/tr

Yatırımcı ilişkileri : https://cw-enerji.com/tr/yatirimci-iliskileri

Halka Arz Fiyatı : 108,60 TL

Talep Toplama Tarihleri
    26-27-28 Nisan 2023
    25.000.000 Lot
    5.000.000 Lot Ek Satış
    Fiyat 108,60
    Bireysele EŞİT Dağıtım
    Payların %80i Bireysele Tahsis Edilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3 CÜ panel üreticisi sırada kim var acaba 108 tl sanki ucuzmu ne

5.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    3 CÜ panel üreticisi sırada kim var acaba 108 tl sanki ucuzmu ne
    halka arzlarda SPK neden ortakların pay satışına izin verir ki! yatırım yapacaksa sermaye artışını anlarım. 11.250.000*108,60= 1.221.750.000,00₺ nin Bist'ten çıkıp ortağın cebine girmesi benim aklıma yatmıyor. ( not yazdıklarım ortak satışı olan tüm halka arzlar için geçerlidir) 108,60₺ patrona veya fiyat tespiti yapan firmalara göre ucuz demek ki! diğer panel üreticilerinin fiyatlarını görünce bu neden bu kadar etmesin diye düşünmüyor insan BİST'te milyarlarca yatırım yapan firmaların hissesi bu kadar değilken! KISACASI PATRON SATIŞI VARSA BEN YOKUM.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

6. Bana göre çok pahalı, faaliyetleri'de öyle ahım şahım bir şey göremedim,değerleme aşırı pahalı olmuş nasıl olsa halka arza talep yoğun...fırsatı bulmuşken götür...

7. 13 350 000 000 tl piyasa değeri ne kadar pahalı olduğunu anlatıyor zaten.ytd

8. Cw Enerji Halka Arz Taahhüt ve Fiyat İstikrarı ve Hedefleri
    1 yıl boyunca ihraççı pay satışı yapılmayacak.
    6 ay boyunca ortaklar tarafından pay satışı yapılmayacak
    Halka arz gelirinin 20% ile 30 gün fiyat istikrarı uygulayacak.
    Herhangi bir satış, bedelli sermaye artırımı ve yeni halka arz yapılacağına dair açıklamalardan kaçınacak.
    Halka Arz Gelirleri Nerede Kullanılacak?
    Şirketin halka arzı ile kaynak temini, kurumsallaşma, şirket değerinin ortaya çıkması, şirkete değer yaratacak yatırım fırsatlarının fonlanması bilinirlik ve tanınırlığının pekiştirilmesi, şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkelerinin daha güçlü bir şekilde uygulanması, şirketin kurumsal kimliğinin güçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Sirket tarafindan sermaye artırımı yoluyla gerçekleştirilecek halka arzdan sağlanacak net gelirin; aşağıda detaylar verilen şekilde kullanılması planlanmaktadır.

Halka Arz Fonun Kullanım Yeri

45-47% İşletme sermayesi.
    13-15% Yatırım ve modernizasyon harcamaları.
    11-13% Güneş Enerjisi Santrali alımları.
    10-12% Öz tüketime yönelik çatı ve arazi tipi Güneş Enerjisi Santrali kurulumu.
    8-10% Depolama alanlarının genişletilmesi.
    5-7% Finansman maliyetinin azaltılması.
    3-5% Proje geliştirme amaçlı arazi satın alımları.

Sayfa 1/338 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •