Sayfa 89/339 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 705 - 712 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Babuş Yazıyı Oku
    merhabalar şirketin dolar borcu hakkında bilgisi olan varsa bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz
    Yatırımlar ve Stok birikimi dolayısı ile şirket borçlu görünüyor lakin halka arz geliriyle bu borcun büyük bir kısmını kapatmıştır diye düşünüyorum. Ki bu olmasa bile 2022 yılında 900 küsür milyon kar etmiş bir şirket rahatlıkla borçlarını kapatabilir düşüncesindeyim.
    Şirketin dolar borcu olmasına karşın şirket dolar bazlı çalışan bir şirket. Bu yüzden dolar ataklarının fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Patron akıllı adam gibi duruyor halka arz gelirleriyle çooktaan dolar borçlarını kapatmıştır bence

2. Red face

Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Yatırımlar ve Stok birikimi dolayısı ile şirket borçlu görünüyor lakin halka arz geliriyle bu borcun büyük bir kısmını kapatmıştır diye düşünüyorum. Ki bu olmasa bile 2022 yılında 900 küsür milyon kar etmiş bir şirket rahatlıkla borçlarını kapatabilir düşüncesindeyim.
    Şirketin dolar borcu olmasına karşın şirket dolar bazlı çalışan bir şirket. Bu yüzden dolar ataklarının fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Patron akıllı adam gibi duruyor halka arz gelirleriyle çooktaan dolar borçlarını kapatmıştır bence
    yorumunuz için teşekkürler

3. Dolar basıyor şirket haftaya yeni anlaşma yeni dolarlar sonraki hafta yine anlaşma yine dolar ondan sonra fuar görüşmeleri yeni anlaşma yine euro bu böyle devam edip gidecek yaz aylarında tüm stoklar eriyecek artı yeni üretimler satılacak ben halka arz sonrası şirketin kolay kolay mal stoklamayada fırsatı olmayacağını düşünüyorum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Birde şu elektrikli arabaların tavanları bağaj kapılarının üstüne düşünülmesi lazım şu esnek paneller bu işe uyar gibi saatlerce güneş altında duran araçlar boş bekleyeceğine bataryaları doldurabilir şık Bi uygulama olursa neden olmasın

5. Birde anlaşmalarda peşin %30~40 alınıyor daha 15 günde 80 milyonluk anlaşma var bunun içinde proje olmayıp direkt satışlarda var artı parekendeden bayi aracılığıyla satışlar vardır önceki anlaşmalarda teslimi olacak işlerden gelecek olan %60~70 lik kısımlar var varda var

6. Ben iki yıl içinde araç satışlarının yarısının elektrikli araç olacağını düşünüyorum o sebeple bu şarj üniteleri şarj istasyonları çok hızlı Bi büyüme olacağını düşünüyorum şehirlerarası yollarda 200 300 şarj üniteli dinlenme tesisleri görecez

7. Bildiğim kadarıyla Tarık Bey Hükümete yakın bir isim, seçim sonucu patrona da yaradı galiba

8. Bence sanayici veya ülkede iş yapan herhangi Bi sektörü böyle muhalefete veya iktidara veya kazanana veya kaybedene daha yakın diye yorumlamamak lazım iş insanları iş yapan her iş insanı kim iktidarsa onun yanında olur olmakta zorunda yoksa kaybederler mesela kılıçtaroğlu kazansaydı bu ülkedeki sanayici 20 yıldır ak partiyle çalışmış kılıçtaroğlu ile çalışmayacamıydı veya kılıçtaroğlu onlarla çalışmayacamıydı şu mütahitlere laf ediyordu kazansaydı onları ihalelere sokmayacakmıydı ben size bişey diyeyim kılıçtaroğlu da gelseydi başka biride gelseydi o mütahitler hepside yine ihalelere katılır illaki onlardan biri kazanır ve takır takır işlerini yapmaya devam ederlerdi hani dedimya halk siyasileşmemeli politik olmalı patronlar iş adamları hiç siyasileşmemeli politik olmalılar zaten öylelerde biz yine tekrar edelim iş adamları hiç bir zaman mevcut iktidarla inatlaşmaz

Sayfa 89/339 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •