Sayfa 664/1005 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Viop L

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    2.tura kalırsa rte nin memura zam yapması lazım kazanmak için, yoksa işi zor
    Aynen öyle.....ama özellikle öğretmen camiasın da çok tepki var ....öğretmene iyi bir zam vermeli.....öğretmenlerden Errdoğan a çok az geldi....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

CHP bir türlü bekleneni veremiyor.
    Yeni bir lidere ihtiyacı var..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bence RTE alsın nasıl olsa 2 sene sonra erken seçim kaçınılmaz olur; o zaman kesin bir yenilgiye gider...
    Bırakın bu ayakları...ülke bu kafayla 2 yıl daha kaybedemez...kaybedecek 1 günümüz bile yok. Bazı zekiler de enkaz bize kalacaktı diyor. İyi de 4-5 yıl sonra belki enkaz kalsaydı keşke diyeceğiz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Kknin erkek gibi istifa edip ikinci turla bizi ugrastirmamasi gerekir diye düşünüyorum.

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Aslında rte seçime asılamdı, enkaz olduğunu biliyor. Bir şekilde ihale erdoğana kalırsa bu batak ile kendisi uğraşır. Bizimde canımıza minnet.
    Yahu adam zorla ayakta duruyor, ilaçlarla adamı ayakta tutuyorlar...az daha canlı yayında gidecekti adam...daha ne yapsın, daha ne kadar asılacak
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Ali ihsan yavuz salı ya kadar itiraz süresinden bahsetti.
    İBB seçimindeki hikaye uygulanıyor ,
    psikolojik savaş mevcut zaten kolay maç olmayacakdır bunu herkes biliyor .
    veriler girilmediği söyleniyor .
    ortada açıklanmayan 11-12 milyon oy mevcut girilemeyen.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bırakın bu ayakları...ülke bu kafayla 2 yıl daha kaybedemez...kaybedecek 1 günümüz bile yok. Bazı zekiler de enkaz bize kalacaktı diyor. İyi de 4-5 yıl sonra belki enkaz kalsaydı keşke diyeceğiz.
    ne yapalım??

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İkinci tura kaldı bence. Esas kötüsü mecliste cumhur milletten az fazla vekil alır diyordum..Görünen millet+hdp bile cumhurun altında kalabilir...bu durumda ikinci turda kk alsa bile, meclis durumu karışık....peki böyle bir senaryoda yarın bankalar taban olur mu? en azından son hafta aldığımız %10 geri verilir sanki???

Bu arada eğer yukarıdaki senaryo gerçekleşirse, bizim millet korkudan ikinci turda tayyibe de verebilir, hani meclis onlarda, başkan kk olursa işler yürümez vs?
    Kimseden yorum gelmedi, millet seçime baya malda girdi sanırım???

Sayfa 664/1005 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •