Sayfa 383/1005 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: Viop L

1. Seçimde görevli olanlar ücreti ni nasil alıyor varmj bilen
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sandık başkanı, ilgili sandık defterine görev yapan muşahitleri kayıt altina alır imzalar tum gorevliler. Yevmiye defteri gibi düşun ysk'ya teslim eder. 15 gun içerisinde ziraatbankasindan odemeni alabilirsin. Ödeme çıkmayabilir, ilce ysk'na muşahitlik evragı ile sorabilirsiniz.
    Not: müsahitlik gorev kagıdınızı sandık baskanina muhür imza yaptırıniz.
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Seçimde görevli olanlar ücreti ni nasil alıyor varmj bilen
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

Sonra diyorlar ki kaynak nerede.
    Adamlar kaynağı yutmuş

4. Valla 3.5 milyarda çok ama Kerimcan durmaz ve ekurisinin savarona da cokomelli ile olan toplu serüvenleri daha dikkatimi çekti. Magazini seviyorum galiba
    Burada bu guruhu savunmaya çalışan diğer kısmı Jakoben olarak görenlerin de savorana da işleri olmuş mu merak etmedim değil. Çalıyorlar ama çalışıyorlar" lafını kabul "etmemek, gerektiğini bu jakobenler anlatmaya çalışıyor ama idrak meselesi işte. Bir yere kadar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Sonra diyorlar ki kaynak nerede.
    Adamlar kaynağı yutmuş
    günün sorusu, 200 kez değişen ihale kanunda ihale başına düşen ampa ortalaması kaç milyar dolardır..?

not:418 milyar doları 200'e bölerek bulamazsınız

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Valla 3.5 milyarda çok ama Kerimcan durmaz ve ekurisinin savarona da cokomelli ile olan toplu serüvenleri daha dikkatimi çekti. Magazini seviyorum galiba
    Burada bu guruhu savunmaya çalışan diğer kısmı Jakoben olarak görenlerin de savorana da işleri olmuş mu merak etmedim değil. Çalıyorlar ama çalışıyorlar" lafını kabul "etmemek, gerektiğini bu jakobenler anlatmaya çalışıyor ama idrak meselesi işte. Bir yere kadar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah tan lgbt ye karşılar

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    merkez bankası dolar satıyormuş, 100 ton satmış.. eeee, yani napsaydı, yıllardır altın biriktirirken, rezervini 700 kusür ton yaparken bi yorumda bulundunuz mu bu konuda, iyi yapmış yada kötü yapıyo falan bi yorumunuz olmuş muydu ? şimdi birazını satmış, lazım olmuş ki satmış, bütün bi küresel finans sistemi -aman türk ekonomisine tek cent para girişi olmasın diye seferber olmuş, finansal abluka son safhada.. tek bi cent tahvil kalmamış yabancı takasında, tek bi cent hisse kalmamış, swap kalmamış üste short yapmışlar

şimdi bekliyorlar, our boys gelsin kuru 30 TL yapsın, faizi yüzde 50 yapsın, biraz para sokalım, ballı kazanç yazalım
    Deniz hocanin başlığı okuyor musun? Ben hesabi anlamam ama yazdığı bana aşırı aşırı mantıklı geliyor -100 milyar dolar açık var diyor nasıl olacak?

Muhalefet de memura 21 milyar maaş verirmiş.

Iktidar -100 milyar sokmuş yerine gelecek olan da 21ilyar maaş verecekmiş nasıl olacak başkan kimi seversen sev kimi de seçersen seç hesap ortada hiper enflasyona gidiyor sonu başka çıkış var mı?

Sayfa 383/1005 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •