Sayfa 371/1005 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Viop L

1. İbrahim Kalın: “Seçim sonucu ne olursa olsun saygı duyuyoruz.â€

—-
    Böyle cümleler duymak istiyoruz.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Altın ons her zaman en kazanlı emtiadir....borsa onun yanında deve de kulak kalır...en önemlisi sizi dünyadaki enflasyondan Korur...
    Alakası yok..2020 pandeminin ilk çıktıgında ons da herşey gibi çakıldıgında gr 340 dan yani o zamanın en uygun yerinden aldım..şuan ×3 küsürlerde..ev, araba, borsadaki bir çok kagıt ve market ürünleri ortalama ×5-10 arası yükseldi..altın zarar ettirdi yani..muhtemelen altınınız yok ondan böyle uzaktan bakınca öyle sanıyorsunuz..yorum yazmadan biraz araştırın.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    baraj kapaklarını açacak dışarın agresif yeşili engelliyor
    Naptın bugün mallanabildin mi
    Paragöz abinin meşhur ptesi formansyon çalışması olursa yımırtalı pide parası gelir

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Alakası yok..2020 pandeminin ilk çıktıgında ons da herşey gibi çakıldıgında gr 340 dan yani o zamanın en uygun yerinden aldım..şuan ×3 küsürlerde..ev, araba, borsadaki bir çok kagıt ve market ürünleri ortalama ×5-10 arası yükseldi..altın zarar ettirdi yani..muhtemelen altınınız yok ondan böyle uzaktan bakınca öyle sanıyorsunuz..yorum yazmadan biraz araştırın.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Altın ons başlangıçi kaç dolardı bir araştır...altın enginde sonunda enflasyon farkı kadar çıkar

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence artık alınır

Ben alırdım

ama ben kozaa da kaldım kozaa hareketini önce yaparsa ereğli geçices yapamazsa el sallıcas fakirlik böyle pis bişey

big big abim olsa 10 milyon ondan 10 milyon da ondan alır atardı kenara

biz böyle işte cıblak geldik cıblak gidices
    Cagri Ttraka bakıyon mu hiç?

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence artık alınır

Ben alırdım

ama ben kozaa da kaldım kozaa hareketini önce yaparsa ereğli geçices yapamazsa el sallıcas fakirlik böyle pis bişey

big big abim olsa 10 milyon ondan 10 milyon da ondan alır atardı kenara

biz böyle işte cıblak geldik cıblak gidices
    Ben alıp dururum ama beni atacaklar kenara artık..

Endekste mükemmel setup oluştu bakalım tetik dusecek mi?!

8. Bugün 1999-2000 çıkışı ve çöküşü ile 2022 çıkışını şöyle bir karşılaştırdım.Grafiksel olarak çok benzer gözüküyorlar.Siz ne düşünüyorsunuz?

Sayfa 371/1005 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •