Sayfa 441/445 İlkİlk ... 341391431439440441442443 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1. Sn Analizz
    Temel analiz yaparken hangi kalemleri hangi önem sırasına göre değerlendiriyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    hisse nete neden geri döndüm buradan çok şey öğrendim ve öğreneceğim çok şey var

twitter da kolpacı çakma üstad dolu

iyileri de var tabi ama burası bir okul buradan uzaklaşmamaya karar verdim ,

yöneticileriyle çok kavga etmişliğim var fakat adil yönetiliyor seviyorum iyi insanlar ben sağcı onlar solcu değişik işte

ama iyi yönetim var

2 sefer atıldım ban yedim almadılar sağolsun güneysu abi almıştı

2.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Ustadim oyakc icin görüşün nedir

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    potansiyel var ... şu kanal istanbuk muhabbetleri ile hepsi gitti afyon bu geri kaldı .. biraz daha zamanı var sanki grafiksel
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Sn Analizz
    Temel analiz yaparken hangi kalemleri hangi önem sırasına göre değerlendiriyorsunuz?
    işime geleni kullanırım
    illa bir enstrüman kullanmam
    değerler öz kaynaklar fk ileriye dönük yürüyen bilançolar
    aldıkları ihaleler
    arazi
    fabrika
    yaptıkları iş
    işçi alımı
    kendime özgü beklenti analizi
    her hissede farklılık gösterir

4. Irak ve suriye de yeniden yapılanma şehirlerin yeniden kurulması asamasinda Mardin deki cimento fabrikası yüzünden bi lokasyon avantajı var ama şimdiye kadar fiyata yansımadı cevap için teşekkürler

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

5. Tesekkur ederim dostum.... sende blirsinki borsa sadece ne teknik analiz ne temel analiz.... psikoloji beklenti hepsini iyi okumak gerekiyor...sinirleri aldirmis olmak gerekiyor....duygusuz makina gibi olanlar sabirli olanlar ekmek yiyor artik...bu devir borsacilari gercekten cok sansli... heryer para ve bist30 disi hisselerde aciga satis yasagi hisseleri hep yukari tasidi. ve tasimaya devam edecek.... egerki birgun aciga satis yasagi kalkti haberini alirsaniz. aha ozaman bizlere kabaran biseyler vardir dikkat etmek gerekir... ozellikle fezaya cikmis hisselerde...

simdilik ben duzelte duzelte piyasanin haala cikacagini dusunuyorum.politik olarak bazi problemler cikabilir ama bi sekilde onlarinda kapali kapilar arkasinda cozulecegine inaniyorum.... seninde dedigin gibi cok az prim yapmis hisse kaldi,... zaten piyasa hepsini birer birer bulup cikartiyo...haala 10 kisi dans ediyo 9 sandalye ile....dans oyununa devam

6.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim dostum.... sende blirsinki borsa sadece ne teknik analiz ne temel analiz.... psikoloji beklenti hepsini iyi okumak gerekiyor...sinirleri aldirmis olmak gerekiyor....duygusuz makina gibi olanlar sabirli olanlar ekmek yiyor artik...bu devir borsacilari gercekten cok sansli... heryer para ve bist30 disi hisselerde aciga satis yasagi hisseleri hep yukari tasidi. ve tasimaya devam edecek.... egerki birgun aciga satis yasagi kalkti haberini alirsaniz. aha ozaman bizlere kabaran biseyler vardir dikkat etmek gerekir... ozellikle fezaya cikmis hisselerde...

simdilik ben duzelte duzelte piyasanin haala cikacagini dusunuyorum.politik olarak bazi problemler cikabilir ama bi sekilde onlarinda kapali kapilar arkasinda cozulecegine inaniyorum.... seninde dedigin gibi cok az prim yapmis hisse kaldi,... zaten piyasa hepsini birer birer bulup cikartiyo...haala 10 kisi dans ediyo 9 sandalye ile....dans oyununa devam
    eski olamak bu yoruma gebe

bence de aynı .. oyun devam ediyor büyük prim yapan hisselere dikkat etmek gerekli destek dersin köstek olur

son çeyrek ben bir sarsıntı bekliyorum o zamana kadar ne kazandık kazandık .. sonrası uzun zaman yokum ..

7. cümleten iyi geceler .. selametle ..

8. Teşekkürler bilgiler için...
    iyi geceler

Sayfa 441/445 İlkİlk ... 341391431439440441442443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz