Sayfa 101/312 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2495 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılmasın, tabii ki herkesin yorumu çok değerli. Kaptan sonra kafa karışıklığı olunca bakalım müzikal abi ne yazmış diye başlığı açtım onu belirtmek istemiştim. Tekrar hürmetler.
    Harikasın

Yazdıklarım benim görüşlerim elbette. Sadece beni bağlar. Yatırım tavsiyesi asla değildir. Her yatırımcı kendi kararını menfi ya da müspet kendisi almalıdır.

Sevgiler, saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    İş Bankasinin bu operasyonu ekonomi köşelerinde sıradan bir işlem gibi yorumlanıyor.Bakalim yarın borsa yatırımcısı nasıl yorumlayacak.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen pazartesi sabahı bloomberght de Volkan sarı vardı.O röportajı bir dinleyin bir de cuma akşamı kapanışlara bakın.Derler bu iş demeyle olsa onlar trader olur köşe yazarı olmazdı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Ismen maxis uzerinden e ticaret girisim sermayesi fonu uzerinden dsm group a 780 milyon tl yatirim yapmis 2021 de yani trendyol unda ortagiyiz enteresan aratirdikca neler cikmaya basladi ama bunda degerleme yapilmamis t yol suan 16 milyar dolar civari bir sirket degerine sahip vay beScreenshot_20230827-215023_PDF Reader.jpg

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 101/312 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •