Sayfa 260/315 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon
Arama sonucu : 2514 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. İs yatirim topluyordur..para onda guc onda..Kendi mali..sonrada bizlere satar 40 lardanNiye geri alum yapmiyor.?
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Dün yüzde 5 dusmusuz,nalet TEB den biri de bugünü bulmuş,yok abi sırayla çıkacaklar anladık karsilayanin da keyfine geliyor aşağıdan almak. Borsa topluyor biz daha da aşağıda neremiz kaldı onu arıyoruz Allah'ın belalari on günde sifirladilar bizi hala daha dibinde kime ne cakariz derdindeler.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    İs yatirim topluyordur..para onda guc onda..Kendi mali..sonrada bizlere satar 40 lardanNiye geri alum yapmiyor.?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Almaz hocam ben bunların geri alım yaptığını görmedim,bunların hissesi 5fk olursa ve potansiyeli gevserse pahalı demektir, döngüsel diye ırzına geçerler yönetim seyreder,çanak tutar. Zaten arkasını boş bildiklerinden rahat vururlar,iki haftada nerden nereye geldik akıl alır gibi değil şu rakam şu karlilikta..

3. Cuma 36 salı öğlen 32,5. Allah bin belanizi versin diyorum başka söylenecek bir söz yok

4. Ben de zarardayım. Çok hızlı çıkmıştı. Onun düzeltmesini yapıyor. Önemli olan finansallar.
    Ginansalları iyi. Şirket çok iyi büyüyor. Kasada 8 küsür milyar para var. Yüksek faiz ortamında, bu çok büyük avantaj. Gelrcek finansallar çok iyi gelecek demektir.
    özetle, Şirket ucuzsa, endişe etmeye gerek yok.
    illaki ederine gelir. Borsada uzun yıllar içinde bunu öğrendim.
    (Zamanında, 10 tl maliyetli epey Borusan man. vardı. Ama şirkrt bir türlü gitmedi. Sıkıldım sattım. Bir de şimdiki fiyatına bakın.)

5. 100 günlük ortalamaya geldi izliyoruz bakalım

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Ben de zarardayım. Çok hızlı çıkmıştı. Onun düzeltmesini yapıyor. Önemli olan finansallar.
    Ginansalları iyi. Şirket çok iyi büyüyor. Kasada 8 küsür milyar para var. Yüksek faiz ortamında, bu çok büyük avantaj. Gelrcek finansallar çok iyi gelecek demektir.
    özetle, Şirket ucuzsa, endişe etmeye gerek yok.
    illaki ederine gelir. Borsada uzun yıllar içinde bunu öğrendim.
    (Zamanında, 10 tl maliyetli epey Borusan man. vardı. Ama şirkrt bir türlü gitmedi. Sıkıldım sattım. Bir de şimdiki fiyatına bakın.)
    Nerdeyse yüzde 50 girdi hocam malın yarısı gitti bekle ki gelsin,her seans dibin dibini gösterip yapıştırıyor lotlari. Yoksa bende pandemi ilk günleri fener hissesi vardı 9 liradan verdim şimdi nerde haklısınız da böyle 10 günde yarı yarıya eriyecek bir şey yokken böyle carpmalari rencide edici oldu net budur.

7.  Alıntı Originally Posted by arhisa Yazıyı Oku
    Nedir beklentiniz üstad
    Beklentim 4,37 tele.

Hesaplama şeklim: Verdiği her %100 bedelsizi 1 tele sayarsak 2023'te toplam verdiği temettüleri 2023 9. Aydaki kar artış yüzdesiyle çarpmak.

Ben üstad değilim.

Ytd.

8. Yine bir arkadsştan örnek vereyim. Arkadaşım Borusan yatırım alıyordu yıllardır. Borusan yatırm da bir türlü gitmiyor. Ama o hiç ilgilenmiyor kimseyi de dinlemiyor habire alıyordu. Gitmemesi daha iyi daha çok alabiliyorım diyordu. Ortalama maliyeti yalan olmasın 10-15 tl civarı. En son 2-3 sene önce 30 tl den almış.
    Şu anda, bir bak bskslım Borusan Ystırım kaç lira.
    Ha bu arads satmıyor dsha gidecek çok yolu var diyor.
    İnlallah ne dediğiöi anlatabilmişimdir.

Sayfa 260/315 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •