Sayfa 52/313 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2499 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Döndüm, sen de yazmazsan sevinirim. Daha da uğramam 3. çeyreğe kadar!
    Üçüncü çeyrek için koyu renk bi takım döktürecem üzerime göre bizim Terzi Rıfai’ye. Akşamki bilançoyu şort tişört karşıladık ayıp oldu.

2. pandemi başlarından itibaren 4 , 5 yıldır , yatırımcısıyım (3-4 liralardan ), dolar bazlı maliyet 4.11TL'de , hem büyümeye devam hem temettüye devam şahane hisse,

bu karlar ile devam edecekse halen bu fiyat bile uygun, üstüne olurda coşku yaşarsa (tarihsel f/k'lar 9 ları aştıgı donemler var) inanılmaz karlar yine bırakır,

tüm işmen çalışanlarının emeklerine sağlık,

hürmetle,

3. Yılmadan sabreden tüm işmen sevdalılarını tebrik ediyorum. Hacimlerdeki artış, kredi talebi, ortak ve iştiraklarının gelmesi muhtemel karları ile çok daha iyi bir 3.çeyrek bilançosu görmeyi umut ediyorum.

YELKENLER BİÇİLECEK

4. Ereglideyken, Fedor dan ismen i ilk duyduğumda ereğli yerine alsaydım muhtemelen şimdi finansal özgürlüğüme kavuşacaktım. Yinede fena kar bırakmadı. Hayırlısı ne diyelim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Pandeminin en dibinde 3.53 fiyattan aldığım hissedir ismen. Üstelik 35 krş temettüsüne de 10 gün vardı. 8 lere kadar ekledim. Tek başına ayda 2 asgari ücrete denk gelen temettü verecek seviyeye ulaşmış gözüküyor. Hektaşta da 2011 den beri varım. O daha çok kazandırdı belki ama bunun yükselişi altını doldura doldura hakede hakede şişmeden oldu. Tüm sabırlı ortaklara selamlar.
     Alıntı Originally Posted by skardes Yazıyı Oku
    pandemi başlarından itibaren 4 , 5 yıldır , yatırımcısıyım (3-4 liralardan ), dolar bazlı maliyet 4.11TL'de , hem büyümeye devam hem temettüye devam şahane hisse,

bu karlar ile devam edecekse halen bu fiyat bile uygun, üstüne olurda coşku yaşarsa (tarihsel f/k'lar 9 ları aştıgı donemler var) inanılmaz karlar yine bırakır,

tüm işmen çalışanlarının emeklerine sağlık,

hürmetle,
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. tavanda alıcı-satıcı miktarını görebilen var mı acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Ereglideyken, Fedor dan ismen i ilk duyduğumda ereğli yerine alsaydım muhtemelen şimdi finansal özgürlüğüme kavuşacaktım. Yinede fena kar bırakmadı. Hayırlısı ne diyelim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben Ereğli yerine ISMEN'e yüklenseydim, EReğli gibi, şimdi hawai'de arsa bakıyordum!

8. Bir maşallah ta benden tüm paydaşlara bol kazançlar

Sayfa 52/313 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •