Sayfa 54/1003 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Harem altın

yaw bugun kuveyt turk e ugradım o değerli metallerin vs. makası ne olmuş öyle özel alış-satış değeri uygulamasını da kaldırmışlar direk bahçe makası olmuş

Bakan Nureddin Nebati: Ekonomimize duyulan güven her geçen gün artmaya devam ediyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Nureddin Nebati: Ekonomimize duyulan güven her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bankalar, kurumsala 5 bin dolar limiti getirdi: Saat 11.00'den sonra döviz satışı yapılmıyor
    https://www.karar.com/ekonomi-haberl...-sonra-1753964

Ithalatta ilk hangi ürün piyasadan kaybolacak bakalım.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

6. durum öyle gözüküyor ki s.o cumhur ittifakını destekleyecek iyi ihtimalle cekimser kalacak
    adalet ve ümit özdag millet ittifakını destekleyecek
    sandıga ilk tur gitmeyen yada kararsız eş dost komşu kim varsa sandıga götürmeye ikna etmeliyiz

Geçersiz 1milyon oyu bi gorseydik hiç olmazsa birkaç tanesini. 4 fotoğraf ve altında karenin içinde yuvarlak nasıl kacirirsin bu da bi garip.

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Ithalatta ilk hangi ürün piyasadan kaybolacak bakalım.
    Otomobil. Zaten sıkıntı vardı artık hiç olmaz. İki katı para veren alır olanı da.

Sayfa 54/1003 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •