Sayfa 27/1003 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    20 yıllık koalisyon hükümetleri ile ülkenin değerlerinin özelleştirme adı altında peşkeş çekilmesine zemin hazırlandı, gerçekleştirildi. şimdi ise 20 yıllık tek iktidarın ekonomik programı sayesinde ise ülke federasyonlar sistemine yumuşak geçiş yapacak.
    Silah ile bölünemeyen, küçük kürdistan, büyük israil projesinin önündeki tek engel Tr siyasal islamcılar sayesinde kıvamına getirildi.
    Another day in paradise

2.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Mayısta bin togg teslim edilecekmiş, şuana kdr teslim edilen 60 mış
    Kaynak halktv
    Kıbrısın yıllar önce ürettiği bir akülü arabanın ithal versiyonunu her kent meydanında sergileyerek, her şeçimde keşfedilen ancak çıkamayan petrol rezervleri, ordunun aldığı gemilerle, istifa etmeyen bakanlarla, habertürk dahil tüm tv kanallarının rutin programlarını durdurarak ve sahte siparişle ürettirilmiş terör videolarını meydanlarda göstererek seçim propagandası yapıldı.

Buna da biz demokrasi ve halkın iradesi diyoruz.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3. İmamoğlu: "İSKİ'nin su tüketim verilerine göre İstanbul'da 2,5 milyon sığınmacı var….. Avrupa’da bir çok ülkenin bu kadar nüfusu yok

Mülteciler, ismini verdikleri Atatürk ü siyasal malzeme yaparak girdikleri seçimde meydanlarda Kürdistan diye propaganda yapanlarla ittifak olup meclise vekil sokturanların 19 Mayısta Atatürk ün adını anmayan kadroları ile "at pazarlığı" yapan oy sömürücüleriden bu ülkeye ne hayır gelir?

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Güncel bazı verileri yazalım:

Cari açık 55,4 milyar dolar

MB rezerv - 74,8 milyar dolar

Kısa vadeli dış borç 203 milyar dolar

4 ayda 382 milyar TL açık (19 milyar dolar)
    (Yılsonuna 850 milyar TL bekleniyor)

CDS : 700
    yüzde 49,52 nin bundan haberi yok olsa gerek

5. Emre Özpeynirci ��
    @eozpeynirci
    ·
    19 May
    Togg teslimatlarında son durum‼ï¸

Dün 60. sıradaki kişiye teslimat yapılmış.

İlk 10 kişiye nisan sonunda teslim edilmişti.

60. sıra alınca mayıs teslimatı 50 mi oluyor, tam bilinmiyor.

Bu arada mayısta 1000 adet teslim edileceği açıklanmıştı.

Çok soran var, son durum bu��

ALGI YÖNETMEK ve PROPAGANDA HERŞEYDİR.

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu yükün altından kimse kalkamaz, kartopu büyümeye devam ediyor, büyük ekonomist amca oğlu ben olsam herkesin dövizini alır. Döviz alımını yasaklarım demişti.
    Galiba işin sonu oraya gidecek ama, sonuç herşekilde hüsran, satacak bişeyde kalmadı, ağa belki marabalarını satar, yani bizi.
    vallaha sataram köyü ha

https://www.facebook.com/watch/?v=1219944762109034

7. @TheBullduck
    Rusya 27 Şubat 2020 tarihinde, Güney İdlib'deki Bara ve Balyun yolu üzerinde 400 askerimizin bulunduğu mekanize piyade taburunu bombalayarak 33 tane gencecik askerimizi şehit etti.

- Saldırının ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar "Birliklerimizin bulunduğu yerler önceden Rusya'nın sahadaki yetkilileri ile koordine edilmesine rağmen bu saldırı gerçekleştirilmiştir.

İlk atışa müteakip bir kez daha uyarı yapılmasına rağmen saldırı devam etmiş, bu hava saldırıları sırasında ambulanslar dahi vurulmuştur" şeklinde açıklama yaptı.

Yetmezmiş gibi Rusya devlet televizyonu kontrolündeki Russia 1 kanalı bu faciadan tam 7 gün sonra cumhurbaşkanımızı Putin'in kapısında beklerken sayaç açıp yayınladı.

https://twitter.com/Elizrael/status/...456528384?s=20

Ben bir Türk genci olarak bu olaydan ve ardından Rusya'yla geliştirilen yakın ilişkilerden rahatsızım.

Toplumsal hafızamız zayıf olduğu için hatırlatmak istedim.

Moskovada PKK nın bürosu hala çalışıyor değil mi?

Ülkedeki ekonomiyi, siyaseti kim, nasıl yönlendiriyor?

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Sayın Ayasofya.forumu twitter gibi kullanmayı bıraksanız mı acaba? Tek mesaj altında hepsini yazmadıkça diğer üyelere saygısızlık oluyor.bakın sizin mesajlar sadece çıktığından kimin ne yazdığını göremiyoruz.
    Dün gece sabaha kadar Türkiye deki hileleri nerede yaptılar artan seçmen istatistigi deprem bölgesinde ki oy dağılımı akp nin kaleleri Karadeniz Bölgesi ysp bölgesi hepsini teker teker inceledim ve yapılan hataları buldum. Hatta yrp oy aldığı yerlerde ki hatalarını da buldum. Benim yaptığım analizi bir tane CHP li çıkardı mı acaba. Yada burada birimizin bu konuyla ilgili araştırması var mı.

Sayfa 27/1003 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •